• Informacje na temat:

  księga dżungli

Artykuły na temat: księga dżungli
 • "Księga dżungli": Cyfrowe tropiki

  Sztab specjalistów od efektów wizualnych, najnowocześniejsze techniki animacji, godziny analiz, dbałość o najmniejszy detal i końcowy rezultat, który zapiera dech w piersiach. "Księga dżungli" zanurzy widzów w przepiękny i niezwykle realistyczny świat tropikalnego lasu i jego mieszkańców. Premiera najnowszej produkcji Disneya już 15 kwietnia.

 • "Księga dżungli": Zapomnieć o cyfrowej iluzji

  Najnowsza ekranizacja opowiadania Rudyarda Kiplinga "Księga dżungli" od 31 sierpnia dostępna jest na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Ukochana "Księga dżungli"

  Film "Księga dżungli" został uznany za najlepszą animację wszech czasów w ankiecie zorganizowanej wśród 3,5 tysiąca filmowych fanów. Obraz z 1967 roku w pokonanym polu zostawił takie przebojowe opowieści, jak: "Toy Story" , "Gdzie jest Nemo" , "Król Lew" , czy "Shrek" .

 • Powstanie "Księga dżungli 2"

  Wytwórnia Walta Disney'a przygotowuje się do realizacji drugiej części filmu "Księga dżungli". Słynna powieść Rudyarda Kiplinga, nagrodzonego Noblem w 1907 roku, była już przenoszona na ekran kilka razy. Tym razem będzie to opowieść animowana, w której bohaterom swych głosów użyczą m.in. Haley Joel Osment i John Goodman.

 • Polak pracował nad efektami nagrodzonego Oscarem filmu "Księga dżungli"

  Kim jest Jacek Pilarski i skąd wziął się w branży filmowej? Polak pracował w ekipie "Księgi dżungli" - filmu, który 27 lutego został nagrodzony Oscarem w kategorii najlepsze efekty specjalne.

 • Artur Żmijewski w "Księdze dżungli"

  Najnowszą produkcję Disneya - "Księgę dżungli" w reżyserii Jona Favreau - od dziś można obejrzeć na wielkim ekranie. Zachwycające widowisko, które jest popisem technologicznych możliwości współczesnego kina, od kilku dni zbiera fantastyczne recenzje na całym świecie. W obsadzie polskiego dubbingu znalazł się m.in. Artur Żmijewski.

 • Bale i Blanchett w "Księdze dżungli"

  Kolejne gwiazdy dołączyły do obsady aktorskiej nowej ekranizacji "Księgi dżungli". Swoich głosów w filmie użyczą między innymi Christian Bale, Cate Blanchett oraz Benedict Cumberbatch.

 • Ostatnia rola Garry'ego Shandlinga

  Reżyser Jon Favreau przyznał, że zmarły 24 marca Garry Shandling do ostatnich tygodni swojego życia pracował nad dubbingiem do filmu "Księga dżungli".

 • Weekend w kinie: W świecie zwierząt i ludzi

  ...6 filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 15 kwietnia. Wśród nich jest "Księga dżungli", kolejna ekranizacja opowiadań Rudyarda Kiplinga.

 • "Dumbo" : Ach te uszy!

  Z aktorskimi wersjami animowanych klasyków Disneya bywa różnie. Jedne wychodzą lepiej, jak "Piękna i bestia" czy "Księga dżungli", innej gorzej, czego dowodem niech będzie "Dziadek do orzechów". Teraz czas na "Dumbo" w reżyserii samego Tima Burtona, który ma spore szanse, aby przekonać niezdecydowanych, co do nowego trendu hollywoodzkiego hegemona.

Zdjęcia na temat: księga dżungli
 • "Księga dżungli"
Wideo na temat: księga dżungli
Dyskusje na temat: księga dżungli