• Informacje na temat:

  księżna diana romanse

Artykuły na temat: księżna diana romanse
 • Juan Carlos był posądzany o liczne romanse, także z księżną Dianą. A to nie koniec wielkich afer

  Kochanki, polowania i tajne konta... Były król Hiszpanii, Juan Carlos (81 l.), wolał usunąć się w cień. Wcześniej plotkowano o jego licznych romansach. Podobno zalecał się nawet do księżnej Diany! Wywołał wiele afer, które królewski dwór starał się ukrywać. Doprowadziły one do upadku monarchy.

 • Lady Di: Romans z Kennedym?

  Lady Diana, tragicznie zmarła małżonka następcy brytyjskiego tronu księcia Karola, miała romans z Johnem F. Kennedym Jr., synem prezydenta Kennedy'ego - twierdzi Simone Simmons, autorka biograficznej książki o Lady Di.

 • Księżna Diana: Dzień ślubu był najgorszym dniem mojego życia

  Lady Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Już wtedy uznawana była za światową ikonę, a jej życie prywatne było pod lupą niemal wszystkich światowych mediów. Ostatnio w sieci pojawiły się(...) księżna przyznaje wprost, że "dzień ślubu był najgorszym dniem jej życia". W dokumentach znajdziemy nowe informacje na temat życia Diany, która musiała zmienić wszystko, stając się osobą publiczną...

 • Zagra księżną Dianę?

  Znana z "Drzewa życia" Jessica Chastain wcielić się w rolę księżnej Diany. Nad filmem poświęconym związkowi Lady Di z kardiologiem Hasnatem Khanem pracuje reżyser Oliver Hirschbiegel.

 • Sekrety domów księżnej Diany. Nieznane oblicze "królowej ludzkich serc" przeraża

  ...pytania odpowiada Deb Stratas w wydanej ostatnio książce "At Home with Diana” (W domu z Dianą). Domów, w których przez całe życie mieszkała księżna, było jedenaście. Wśród nich były m.in. Highgrove(...) sentymentalne obrazki z romansów Barbary Cartland, ulubionej lektury Diany. W Highgrove księżna Diana zaskoczyła Karola  Domem Diany, z którym wiążą się dwie bardzo intymne dla niej historie, była wiejska...

 • Zagra księżną Dianę

  Naomi Watts wcieli się w postać księżnej Diany w filmie biograficznym o królowej ludzkich serc, zatytułowanym "Caught in Flight". Obraz w reżyserii Olivera Hirschbiegela, oparty na scenariuszu Stephena Jeffreysa, koncentruje na ostatnich dwóch latach życia Lady Di.

 • Kogo naprawdę kochała Diana? Lista jej kochanków jest długa!

  Książę Karol (68 l.) nie chciał jej pokochać, dlatego Diana (+36 l.) rozpaczliwie szukała uczucia w ramionach innych mężczyzn...

 • Romans księżnej Diany i Roberta Palmera jednak prawdziwy?

  Wokalistka Elkie Brooks, która współpracowała z Robertem Palmerem przy projekcie Vinegar Joe, stwierdziła, że domniemany romans Palmera z księżną Dianą wcale nie jest plotką.

 • Smutne urodziny księżnej Camilli! Jak tak można?

  Dianie", "Najlepsze odchodzą, a żmije dalej w siedlisku", "Camilla nie zasłużyła na żadne przywileje ani od rodziny królewskiej, ani od ludzi. Diana zostanie naszą księżniczką do końca", "To ona...

 • Księżna Diana pod obstrzałem

  Diana, księżniczka Walii, zażywała kokainę i martwiła się, że może ją ona zabić - pisze w środowym wydaniu brytyjski dziennik "The Daily Mail".