• Informacje na temat:

  księżna diana ślub

Artykuły na temat: księżna diana ślub
 • Był miłością życia księżnej Diany

  Kim jest Hasnat Khan? Jeszcze niedawno niewiele osób wiedziało... Między innymi o związku tego pakistańskiego kardiochirurga z księżną Dianą opowiada film Olivera Hirschbiegela. W postać lekarza w głośnym obrazie "Diana" wciela się Naveen Andrews, znany z udziału w takich produkcjach, jak "Lost: Zagubieni" czy "Angielski pacjent".

 • Meghan Markle i książę Harry: W oczekiwaniu na ślub roku

  ...i rodziców - księżnej Diany i księcia Karola, pojawiał się na oficjalnych uroczystościach. Harry był 12-letnim chłopcem, gdy w wypadku samochodowym zginęła księżna Diana. Jak opowiedział(...)To będzie najgłośniejszy ślub ostatnich lat, który przykuwa uwagę całego świata. National Geographic w dwie majowe soboty - 19 i 26 maja - pokaże trzy dokumenty: "Harry - książęce życie...

 • Rekordowa oglądalność ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle

  Ślub księcia Harry'ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle w szczytowym momencie obejrzało w TVP1 ponad 2,6 mln widzów - podała Telewizja Polska.

 • Współczuje narzeczonej księcia

  Światowe media odliczają dni do ślubu księcia Williama z Kate Middleton. Przyszła panna młoda jest tematem numer jeden kolorowej prasy, która szczególną uwagę przykłada do wyglądu i stylu przyszłej(...) gwiazda planuje również wystąpić na Broadwayu. Ślub Kate Middleton i księcia Williama odbędzie się 29 kwietnia. Szacuje się, że obejrzą go miliony widzów na całym świecie.

 • Książę Karol: Film o miłości

  Film ma opowiedzieć o długoletnim związku, którego nie przerwał nawet ślub Karola z Dianą Spencer. W 1981 roku zaślubiny stały się towarzyskim i medialnym wydarzeniem. Diana zginęła w wypadku samochodowym w 1997 roku. Osiem lat po tym tragicznym wydarzeniu, książę Karol zdecydował się zalegalizować związek z Camillą Parker Bowles. Tym razem ślub był niezwykle skromny i cichy. Nowej małżonce...