• Informacje na temat:

  księżna kate najnowsze plotki

Artykuły na temat: księżna kate najnowsze plotki
 • Uśmiechnięta od ucha do ucha księżna Kate. Tak dementuje plotki?

  Kate (37 l.) i William (37 l.) są o krok od rozwodu? Takie spekulacje krążą już od jakiegoś czasu. Tymczasem księżna wybrała się ostatnio na warsztaty z dziećmi i wcale nie wyglądała na zasmuconą. Czyżby plotki o kryzysie w jej małżeństwie z księciem były mocno przesadzone?

 • Najlepiej ubrani celebryci

  Liderką najnowszego rankingu najlepiej ubranych gwiazd, który opublikował magazyn "Vanity Fair", jest aktorka Kerry Washington. Obok niej, w zestawieniu stylowych czytelników, znalazła się polska blogerka, Magdalena Knitter.

 • Księżna Kate w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

  Kate (37 l.) i William (37 l.) rozważają rozwód? Takie doniesienia od jakiegoś czasu krążą w mediach. Teraz pojawiły się kolejne, zgoła inne, plotki. Wedle nich księżna Cambridge może być w czwartej ciąży! Jak do tych spekulacji mają się najnowsze zdjęcia żony księcia?

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Księżna Kate w czwartej ciąży? Powracają plotki!

  Kate (37 l.) i William (37 l.) mają troje dzieci, ale niewykluczone, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Temat czwartej ciąży księżnej wraca jak bumerang. Niektórzy dowodów na to, że żona księcia już spodziewa się kolejnej pociechy, dopatrują w najnowszych doniesieniach medialnych...

 • Księżna Kate zdjęła obrączkę! Jaki jest powód tej decyzji?

  Choć teraz wspierają się jak tylko mogą i okazują sobie miłość publicznie, to ostatnio księżna Kate (38 l.) i książę William (38 l.) dali powód do plotek swoim fanom. Z palca księżnej zniknęła obrączka ślubna... Co takiego wydarzyło się w ich życiu, że księżna postanowiła ją zdjąć?

 • Kate i William razem! Tak dementują plotki o wielkim kryzysie w małżeństwie?

  Ostatnio spekuluje się na temat poważnego kryzysu, który ponoć trawi małżeństwo Kate i Williama. Ostatnio małżonkowie pojawili się razem publicznie. Na zdjęciach widać, że dzieje się między nimi coś niepokojącego?

 • Księżna Kate w zielonej tunice. Wrócą plotki o ciąży?

  Co rusz pojawiają się plotki o rzekomej czwartej ciąży księżnej Kate (37 l.). Niektórzy już kilka tygodni temu dopatrywali się u żony Williama krągłości. Później media obiegła wieść, że Kate wcale(...) najnowszych wieściom, raczej nie, a właściwie jeszcze nie. Według pewnych źródeł Kate miała oznajmić przyjaciołom, że chciałaby mieć jeszcze jedną córkę. Ponoć pragnie urodzić w przyszłym roku. "Kate widzi...

 • Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się! Wstrząsające doniesienia!

  Księżna Camilla (71 l.) jest wielką miłością księcia Karola (70 l.) od wielu lat. To z nią zdradzał swoją pierwszą żonę, tragicznie zmarłą księżną Dianę (†36 l.), by w końcu ją poślubić. Jednak najnowsze doniesienia brytyjskich mediów wprawiają w osłupienie fanów rodziny królewskiej!

 • Księżna Kate oczekuje bliźniąt!?

  Wedle najnowszych doniesień księżna Kate Middleton urodzi bliźniaki!