• Informacje na temat:

  księżna middleton co nowego

Artykuły na temat: księżna middleton co nowego
 • Księżna Kate wzorem dla milionów kobiet?

  Księżna Kate od chwili, gdy pojawiła się na królewskim dworze, wzbudza ogromne emocje. Jaki jest fenomen żony księcia Williama, dlaczego miliony kobiet na całym świecie utożsamia się z księżną Kate? Odpowiedź na to i inne pytania próbuje znaleźć Andrew Marr w książce "Prawdziwa królowa". Oto fragment...

 • Księżna Kate: Kiedy pojawi się publicznie?

  Jeśli tylko księżna Kate Middleton (32 l.) poczuje się lepiej, na początku grudnia będzie towarzyszyć mężowi w oficjalnej podróży do Nowego Jorku.

 • Kate Middleton o synku: Przez kilka ostatnich dni bardzo się zmienił

  Kate Middleton (32 l.) i książę William (31 l.) zabrali swojego synka w jego pierwszą podróż. Jego sławna mama opowiedziała, jak książę George zachowuje się podczas wyjazdu.

 • Kylie Minogue ma nowego "przyjaciela"!

  Middleton. Tak się nie stało. Dziś - książę Andrzej - to już przeszłość. Sensację wywołały jej ponowne randki z Olivierem Martinezem, a ostatnio komentuje się jej spacery z fotografem Steve’em Shawem...

 • Pippa debiutuje na okładce

  Nie trzeba było długo czekać na pierwszą okładkę z Philippą "Pippą" Middleton . Od czasu ślubu księżnej Kate, jej młodsza siostra wzbudza stałe zainteresowanie mediów i...adoratorów.

Wideo na temat: księżna middleton co nowego
 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Uciekinier z Nowego Jorku

  Amerykański muzykolog, etnolog i globtroter Louis Sarno w młodości usłyszał w radiu pewną piosenkę, która wyjątkowo poruszyła jego wyobraźnię i zafascynowała tak bardzo, że postanowił prześledzić jej historię. Zaprowadziło go to do środkowoafrykańskiego tropikalnego lasu, gdzie odnalazł plemię Pigmejów o nazwie Bajaka. Nigdy już nie wrócił do rodzinnego domu. Zamieszkał z Pigmejami, nauczył się ich języka i związał się z Pigmejką, z którą ma 13-letniego syna o imieniu Samedi. Przez lata...

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.