• Informacje na temat:

  księżna zona williama

Artykuły na temat: księżna zona williama
 • Księżna Kate i książę William szykują się do przejęcia obowiązków?!

  Po medialnej kompromitacji księcia Andrzeja i wyjściu ze ścisłej rodziny Meghan Markle (38 l.) i Harry’ego (35 l.), pierwsze skrzypce grać będzie „słynna piątka”, czyli księżna Kate (38 l.) i książę William (38 l.) z trójką swoich dzieci. Czyżby już czuli się jak następcy tronu? Wszystko na to wskazuje!

 • Książęca para w Hollywood

  Książę William i księżna Catherine, czyli Kate Middleton, goszczący obecnie w Stanach Zjednoczonych, w sobotę, 9 lipca, wzięli udział w kolacji wydanej z okazji rozdania nagród BAFTA. Na imprezie mieli okazję poznać wiele gwiazd, m.in. Toma Hanksa i Nicole Kidman.

 • Książę William i księżna Kate: Są ustalenia w sprawie rozwodu. Dzieci zostają z Williamem!

  ...ich stażu małżeńskiego. Księżna Kate będzie musiała wyprowadzić się z Pałacu Buckingham, otrzyma jednak apartament lub dom. Niestety, straci dzieci. Podobnie jak było w przypadku Williama i Harry'ego(...)Co pewien czas w brytyjskich mediach pojawiają się informacje dotyczące nowych znajomości księcia Williama. W przeszłości wielokrotnie flirtował on z innymi kobietami, będąc już narzeczonym, a potem...

 • Współczuje narzeczonej księcia

  Emma Watson rozumie, w jak uciążliwej sytuacji znajduje się Kate Middleton. Przyszła żona księcia Williama jest w centrum zainteresowania mediów, które komentują każdy jej ruch. "Biedna dziewczyna" - mówi o przyszłej księżnej brytyjska aktorka.

 • Księżna Kate i książę William pochwalili się kartką świąteczną! Zaliczyli wpadkę?!

  W brytyjskiej rodzinie królewskiej panuje zwyczaj wysyłania kartek świątecznych przez członków rodu. Co roku kartki wyglądają inaczej. Teraz jej formą zaskoczyli poddanych książę William (37 l.) i księżna Kate (37 l.)

 • Najsłynniejsza kobieta świata

  20 września na ekrany kin trafi filmowa biografia księżnej Diany, z tytułową rolą Naomi Watts ("Niemożliwe"). W internecie pojawił się właśnie polski zwiastun produkcji Olivera Hirschbiegela ("Upadek").

 • Księżna Kate i książę William mogą być dumni z dzieci! To niezwykłe, co zrobiły!

  Brytyjska rodzina królewska również została dotknięta koronawirusem. Zachorował książę Karol (71 l.), który otrzymał już leczenie i oczywiście wsparcie rodziny. W akcję dziękowania personelowi medycznemu zaangażowały się także... dzieci księcia Williama (38 l.) i księżnej Kate (38 l.).

 • Złamane serce Britney

  Britney Spears, amerykańska gwiazda pop, rozczarowana tym, że nie otrzymała żadnej nagrody Grammy, jest jeszcze bardziej załamana. Wygląda na to, że szanse na bardzo bliską znajomość z księciem Williamem, synem tragicznie zmarłej księżnej Diany, są coraz mniejsze.

 • Księżna Kate wściekła na księcia Williama? "Jest bardzo zła..."

  ...z całego świata i tym samym reprezentują Wielką Brytanię w kontaktach z przedstawicielami różnych nacji.  Jedną z takich podróży była zeszłoroczna wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Polsce(...) Wschodzie. Jednak na próżno szukać u jego boku żony. Książę odwiedził Jordanię, czego ponoć bardzo zazdrości mu Kate. Okazuje się, że księżna w dzieciństwie... mieszkała tam i traktuje tamte ziemie...

 • Śmierć pielęgniarki to wina Kate Middleton?

  Brytyjski wokalista Morrissey po raz kolejny atakuje rodzinę królewską.

Zdjęcia na temat: księżna zona williama
Wideo na temat: księżna zona williama
 • Po urodzeniu drugiego dziecka, małej Charlotte, Kate wróciła na salony

  Londyn. Księżna Kate oficjalnie zakończyła urlop macierzyński i wróciła do swoich obowiązków. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Pałacu Kensington, żona Williama pojawiła się w budynku Anna Freud Centre - renomowanym ośrodku zdrowia psychicznego dla dzieci. Księżna Cambridge od dłuższego czasu udziela się charytatywnie m.in. na rzecz pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla najmłodszych

 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...