• Informacje na temat:

  księżniczka polska

Artykuły na temat: księżniczka polska
 • "Księżniczka na ziarnku grochu" w kinie

  Właśnie zakończyły się prace nad dubbingiem do animowanej bajki "Księżniczka na ziarnku grochu" . W roli zakochanej pary wystąpili Karolina Gruszka i Mateusz Damięcki, którzy spotkali się już na planie "Przedwiośnia" . Ekranizacja jednej z najpiękniejszych bajek Hansa Christiana Andersena zagości w polskich kinach z okazji 200. rocznicy urodzin pisarza.

 • Oscary: Księżniczka jest tylko jedna!

  ..., w Kodak Theatre w Los Angeles. Transmisję z 83. gali wręczenia Oscarów przeprowadzi - jako jedyna polska stacja telewizyjna - Canal+. Zobacz nasz raport specjalny poświęcony Oscarom!

 • Księżniczka aktorką

  Anna Czartoryska ciężko pracuje na to, by nie być kojarzoną tylko ze znanego nazwiska. Chce być znana z osiągnięć aktorskich.

 • Julia Kamińska księżniczką

  ...bardziej jak pies, a księżniczka jest zdeterminowana. Lecz przez to także bardziej prawdziwa. Dziś Julia Kamińska zaczyna zdjęcia do teledysku, w filmie pojawi się bowiem śpiewana przez nią piosenka...

 • Dla fanów "Pamiętnika księżniczki"

  ...dwa hity filmowe w reżyserii Garry'ego Marshalla - "Pamiętnik księżniczki" oraz "Pamiętnik księżniczki 2. Królewskie zaręczyny" . Jej bohaterka Mia Thermopolis - księżniczka Genowii, otworzyła(...) plan obsypywanych nagrodami filmów, jak "Tajemnica Brokeback Mountain" czy "Diabeł ubiera się u Prady" . Księżniczka Mia była równie łaskawa dla wybitnej artystki Julie Andrews, która w filmie...

 • Daria Widawska: Księżniczka wojująca

  Aktorstwo to dla niej zawód i pasja. W teatrze lubi nawet... zapach zakurzonych kotar i skrzypienie desek sceny, a w jej domu nie ma podziału na prace męskie i kobiece. Miłość do pracy Daria Widawska sprawiedliwie dzieli z miłością do rodziny.

 • "Barbie Rockowa Księżniczka": Specjalne pokazy

  W najbliższą niedzielę, 9 sierpnia, jednocześnie w pięciu miastach w Polsce odbędzie się premiera filmu "Barbie Rockowa Księżniczka" - rozśpiewanego i roztańczonego musicalu z Barbie w roli głównej. Przed premierą, w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się Barbie Show, w którym zaśpiewa między innymi Ewelina Lisowska i zatańczą tancerze z Egurrola Dance Studio.

 • Mielcarz: Nie chce być księżniczką!

  Mogłaby, jak księżniczka, żyć w raju, cieszyć dostatnim życiem, wychowywać córeczkę i nic więcej nie mieć na głowie. Ale to nie jest życie dla Magdaleny Mielcarz (33 l.). Aktorka, owszem, żyje w raju, którym jest dla niej Los Angeles, ale pracuje, rozwija się i stawia sobie nowe cele. - Nie musiałabym pracować, ale dla mnie jest to kwestia dumy i godności. Pracowałam od 16. roku życia i etyka...

 • Ranking: Wybieramy księżniczkę popu!

  Przedstawiamy 10 najgorętszych nazwisk kobiecej sceny pop. Sprawdź, które wokalistki robią największą furorę!

 • "Mała księżniczka Sara" w "Kinie Domowym - Magazynie DVD"

  ...15 sierpnia ukaże się kolejne wydanie kwartalnika "Kino Domowe - Magazyn DVD, Kino za grosik ", z dołączoną płytą DVD z filmem "Mała księżniczka Sara" . W numerze będzie można również znaleźć przegląd gier internetowych dla dzieci, artykuły poświęcone dołączonemu na płycie filmowi oraz plakat filmowy.

Dyskusje na temat: księżniczka polska