• Informacje na temat:

  ksiezniczka z monako

Artykuły na temat: ksiezniczka z monako
 • "Grace księżna Monako" : Monako to ja!

  Księżna Monako w filmie Oliviera Dahana powtarza do znudzenia frazesy dotyczące baśni. Baśniowy świat jest możliwy. Marzenia się spełniają. Chcesz poślubić księcia - nic prostszego. Miłość jest niezwyciężona. Powstrzyma nawet konflikty zbrojne. Piękno w odpowiedniej oprawie to najlepsze koło ratunkowe dla współczesnego świata. I tak w kółko.

 • Księżniczka zaśpiewała dla chorych na AIDS

  Księżniczka Stephanie nagrała z grupą profesjonalnych piosenkarzy utwór "L'or de Nos Vies" ("Złoto naszego życia"), żeby wesprzeć finansowo działającą w Monako fundację, która pomaga chorym na AIDS.

 • Grace Kelly: Ośnieżony wulkan

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. We wtorek, 12 listopada, Grace Kelly świętowałaby 90. urodziny.

 • Bajkowe życie Grace Kelly

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. W piątek mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.

 • Roger Moore: Szczęśliwe życie po Bondzie

  Gdyby James Bond miał 84 lata, pewnie wiódłby takie życie, jak sir Roger Moore. Podróżowałby między Francją, Monako i Szwajcarią, zabawiając przyjaciół. Od czasu do czasu odwiedzałby z misją specjalną któryś z krajów Trzeciego Świata.

 • Najlepsze filmy o izolacji

  .... Jeden z nich zdaje się mu wyjątkowo podejrzany. Czyżby zabił żonę? Ale jak tego dowieść? Hitchcock  - z pomocą swoich aktorów: Jamesa Stewarta i Grace Kelly, przyszłej księżniczki Monako, wciąga nas...

 • Najgorsze role hollywoodzkich aktorek

  ...słowa tyczyły się także gry Watts. Jeden z krytyków stwierdził nawet, że w roli głównej bardziej przekonujący byłby "Wesley Snipes w blond peruce". Nicole Kidman - "Grace księżna Monako" Historia lubi się powtarzać. "Grace księżna Monako", w którym Nicole Kidman wcieliła się w hollywoodzką aktorkę Grace Kelly, był - podobnie jak "Diana" - typowany przed premierą do Oscarów. Jednak jeszcze...