• Informacje na temat:

  ksw

Artykuły na temat: ksw
 • KSW: Poznaliśmy kolejnego rywala Popka? To brat Pudzianowskiego

  Według niepotwierdzonych informacji wokalista disco polo i brat Mariusza Pudzianowskiego, Krystian Pudzianowski, ma zostać kolejnym rywalem Popka w KSW.

 • Radek Liszewski (Weekend) chce do KSW. Mocna odpowiedź

  ..."Teraz do KSW chce każdy, ale my nie chcemy każdego w KSW" - tak na pomysł Radka Liszewskiego z discopolowej grupy Weekend odpowiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki.

 • KSW 37: Popek będzie walczył z Pudzianowskim

  Po podpisaniu oficjalnego kontraktu przez Popka z federacją KSW, zdradzono, kto będzie jego pierwszym przeciwnikiem. Popek stoczy walkę z Mariuszem Pudzianowskim.

 • Popek wraca do MMA. Wystąpi na gali KSW?

  Popek potwierdził, że znów stanie do walki w MMA. Raper umieścił już w internecie filmik pt. "Wracam i walczę w KSW".

 • Popek zatrzymany przez antyterrorystów? Policja zaprzecza (KSW)

  Ponad 110 tys. odtworzeń ma już filmik "Antyterroryści porywają Popka". Do "zatrzymania" członka Gangu Albanii doszło po prezentacji w Złotych Tarasach w Warszawie uczestników walki KSW.

 • Powrót Popka do KSW przesądzony. Kto będzie przeciwnikiem?

  Po powrocie do Polski Popka, zaczęło sporo mówić się o jego wznowieniu kariery sportowej. Raper i współwłaściciel federacji KSW, Maciej Kawulski, potwierdzili te doniesienia. Obecnie spekuluje się, kto miałby być jego przeciwnikiem.

 • Popek gościem 32. gali KSW

  ...zobaczymy się tam" - zapowiadał Popek na początku października. Jak się okazało wcale nie chodziło o karierę sportową, a gościnny udział w 32. gali KSW. Co więcej raper nie pojawił się na Wembley(...) podobnej imprezie był Miuosh . Do jego utworu "Wizje" na ring wchodził Przemysław Saleta przed pojedynkiem z Tomaszem Adamkiem. Popek na 32. gali KSW:

 • "Tylko Jeden": Gorące momenty w nowym show Polsatu

  W trzecim odcinku "Tylko Jeden" na zawodników mieszanych sztuk walki marzących o wartym 200 000 złotych kontrakcie z KSW czekają dwa nietypowe zadania specjalne.

 • Dramat finalisty "Tylko Jeden"

  Niedługo trwała radość Adriana Bartosińskiego z awansu do wielkiego finału "Tylko Jeden". Pogromca Piotra Walawskiego nie stoczy wymarzonej walki o zawodowy kontrakt z KSW. Decyzja Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego podyktowana jest troską o dobro zawodnika i programu.

 • "Tylko Jeden": Kto wygrał pierwszą edycję show Polsatu?

  Tomasz Romanowski pokonał Marcina Krakowiaka w finale reality show o zawodnikach MMA. Tym samym "Tommy" wygrał zawodowy kontrakt z Federacją KSW wart 200 000 złotych i będzie występował na organizowanych przez nią galach.

Zdjęcia na temat: ksw
Wideo na temat: ksw
 • Blanka Lipińska w duecie z Maciejem Kawulskim

  Czy ta para prowadzących sprawi, że nowy program telewizji Polsat stanie się hitem? Reality show "Tylko Jeden" oparty jest na rywalizacji dziesięciu zawodników ze świata MMA. Zwycięzca otrzyma kontrakt o wartości 200 tysięcy złotych, który zrealizuje za sprawą czterech walk. Pojedynki stoczy w profesjonalnej organizacji KSW.

 • "Tylko Jeden"

  W trzecim odcinku "Tylko Jeden" na zawodników mieszanych sztuk walki marzących o wartym 200 tys.złotych kontrakcie z KSW czekają dwa nietypowe zadania specjalne. Na początek będą musieli wybrać dwie KSW Ring Girls, które wyprowadzą finalistów do najważniejszej walki ich życia. Kolejnym challenge'em będą zawody w rąbaniu drewna na czas. Zerwani o świcie z łóżek fighterzy dostaną zaledwie pół

 • Blanka Lipińska o programie "Tylko Jeden": Musiałam ich temperować

  z Federacją KSW. Dni między pojedynkami upłyną im na zgłębianiu tajników MMA i rywalizacji w wymagających, a czasem bardzo nietypowych, zadaniach specjalnych. Konkurencja w "Tylko Jeden" nie kończy

Dyskusje na temat: ksw