• Informacje na temat:

  ksywka

Artykuły na temat: ksywka
 • Julia Wieniawa ma nową ksywkę. Jej partner nazywa ją Petardiną Piccoliną

  Taka ksywka oznacza zapewne, że aktorka nie oszczędza się na treningach i daje z siebie wszystko, by jak najlepiej przygotować się do rywalizacji o Kryształową Kulę. Jej zaangażowanie widać na filmikach z sali prób, które można znaleźć na Instagramie. O ile Wieniawa nie ma problemu z tym, by angażować się w naukę kolejnych kroków i figur, nie brakuje jej też kondycji ani motywacji, to jej...

 • Wytatuował sobie ksywkę rapera na miednicy. Rzuciła go dziewczyna

  18-letni Liam Scott z Essex zrobił sobie tatutaż na miednicy z napisem "Skepta". Nie spodobał się on zbytnio jego dziewczynie.

 • Earl Sweatshirt "Doris": Trudny dzieciak (recenzja)

  Zarówno osobowość, głos jak i ksywka Earla Sweatshirta sprawiają, że patrzy się na niego jak na postać z komiksu. Impertynencki gówniarz na haju, mający jednocześnie rzadko spotykany liryczny dar właśnie wydał swój pierwszy mainstreamowy album i od razu sprawił, że zrobiło się o nim głośno.

 • "Jem kaszankę z suchym chlebem"

  ...). W rozmowie z Żurom raper opowiedział o swoich licznych ksywkach, wyjaśnił kilka plotek na swój temat i nie chciał zdradzić planów artystycznych.

 • Venom w nowym składzie

  Wszystko wskazuje na to, że legenda metalu, brytyjska grupa Venom, nagra swoją nową płytę bez gitarzysty Mantasa, który koncentruje się teraz na własnym projekcie - Mantas. Na jego miejsce Cronos, alias Conrad Lant, zatrudnił amerykańskiego gitarzystę o ksywce Mykus.

 • Zyklon pracuje ciężko

  Zamoth, znany również pod ksywką Samoth, i Trym, Norwegowie doskonale znani fanom black metalu z grupy Emperor, ciężko pracują nad nową płytą Zyklon. Powinna ona ujrzeć światło dzienne na początku 2003 roku.

 • Pitbull i srebrne bikini. Zobacz!

  Ten klip obejrzano już blisko 50 milionów razy! A czy Ty znasz "I Know You Want Me (Calle Ocho)" latynoskiego rapera o wdzięcznej ksywce Pitbull i piękną Sagię w srebrnym bikini?

 • Pavlović lubi mambę

  Ivona Pavlović nie jest zła na swoją ksywkę "czarna mamba". Wręcz odwrotnie. "Bardzo lubię to określenie. Jest bardzo charakterystyczne i w pewien sposób mnie odzwierciedla. Ale nie jestem tak straszna jak prawdziwa czarna mamba" - uśmiecha się Iwona Pavlović.

 • "Zapędy dyktatorskie ma Kaczyński"

  Zrobili płytę producencką wypełnioną po brzegi gośćmi zza granicy i wydali ją własnym sumptem na legalu. Jarzyn i Icerz. Pod tymi niepozornymi ksywkami kryje się ogromny potencjał producencki, niekoniecznie rapowy... Jaki? Tego, a także wielu innych rzeczy, dowiecie się z zapisu poniższej rozmowy. Z Jarzynem i Icerzem rozmawiał Filip "Diabeł" Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • "Na hip hop nie ma koniunktury"

  Zarozumiałość, chamstwo i wyniosłość - to stałe cechy nabywane za sprawą nagłego, niespodziewanego sukcesu. Utwór "Miliony monet" w ciągu kilku miesięcy sprawił, że ksywkę tego chłopaka z Wrocławia poznali wszyscy: od prekursorów rapu po czytelniczki "Bravo". Jednak wymienione przeze mnie cechy jego nie dotyczą. Choć w jego życiu zmieniło się wiele, on pozostał taki sam. Z Mrozem rozmawiała Aneta Błażejczyk ("Magazyn Hip Hop").

Zdjęcia na temat: ksywka
Wideo na temat: ksywka
 • Cichopek zdradziła swoje szkolne przezwisko

  "Gwiazdy" zdradziły, jakie miały ksywki w szkolnych czasach. Katarzyna Cichopek przyznała, że pseudonim nie oddawał jej charakteru, ponieważ pochodził od... nazwiska.  (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: ksywka