• Informacje na temat:

  kto jest mężem cichopek

Artykuły na temat: kto jest mężem cichopek
 • Katarzyna Cichopek poprowadzi program? Ma zastąpić Kurdej-Szatan!

  Katarzynę Cichopek widzowie kojarzą głównie z roli Kingi z serialu "M jak miłość". Mało kto pamięta, że aktorka kiedyś brylowała na polskich ekranach, prowadząc liczne programy na Polsacie. Czyżby utęsknione przez Cichopek czasy wracały? Jak podają media, gwiazda dostała propozycję poprowadzenia tanecznego show! Jakiego?

 • Cichopek w nowym serialu

  Wiadomo już kto będzie gwiazdą serial u "Tancerze", polskiej wersji hiszpańskiego tasiemca "Un Paso Adelante". W roli głównej zobaczymy Katarzynę Cichopek.

 • Cichopek: Jak być sexy mamą?

  Kasia Cichopek, popularna aktorka i młoda mama, zdecydowała się podzielić doświadczeniami z okresu ciąży i powrotu do formy. W ten sposób powstała książka "Sexy Mama", która 23 września trafi do księgarń. Aktorka opowiada, co można znaleźć na stronach publikacji.

 • "On i Ona": Hakiel i Cichopek

  W świątecznym odcinku programu "On i Ona" zobaczymy: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela.

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Najważniejsze jest wsparcie

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są jak ogień i woda. Ona gadatliwa i emocjonalna, on odpowiedzialny i wyciszony. Na tym polega sekret ich szczęśliwego związku. – Stanowimy dla siebie dobrą równowagę – mówi aktorka.

 • Katarzyna Cichopek w programie "Czar par"

  Już we wrześniu na antenę TVP powróci "Czar par", legendarny program, który emitowany był na Jedynce w latach 1993-96. Właśnie wyszło na jaw, że w show zobaczymy Katarzynę Cichopek i jej męża Marcina Hakiela.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Kto otrzyma statuetki?

  ..." w kategorii "aktorka" otrzymała Kinga Preis (34% głosów). Gwiazda "Ojca Mateusza" pokonała Martę Żmudę Trzebiatowską (18%) i Katarzynę Zielińską (16%). - Jestem bardzo wzruszona, to nagroda widzów. Polki i Polacy, bardzo wam dziękuję - powiedziała aktorka. Kinga Preis zdradziła też, na czym polega fenomen "Ojca Mateusza". - Gra o tron, osiem sezonów. Z czym do ludzi? Od 12 lat jestem prawą ręką...

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  ...zdradził jak dotąd, kto zastąpi aktorkę i piosenkarkę. Przypomnijmy, że Skrzynecka prowadziła program przez 11 edycji. Po tym, jak zdobyła sympatię widzów, występując w pierwszej odsłonie show(...) jej pracy. Po prostu taka była decyzja szefów stacji" - oświadczyła producentka programu, Agnieszka Koniecka. W przeprowadzonej przez nas ankiecie, w której zadaliśmy pytanie, kto powinien zastąpić...

 • Jesienna ramówka Polsatu

  W poniedziałek, 31 sierpnia, odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu. Wydarzenie to przyciągnęło ogromną liczbę gwiazd, z których na plan pierwszy wybijała się, długo oczekiwana przez widzów, Katarzyna Cichopek.

 • Ciuchami nie chcę się wyróżniać

  Swoje wyobrażenie na temat pięknego wyglądu po porodzie Kasia Cichopek porównuje do zderzenia z tirem. Właśnie dlatego o tym, jak wrócić do formy, zrobiła program, który pomógł wielu mamom znów uwierzyć w siebie.

Dyskusje na temat: kto jest mężem cichopek
 • Re: Lecisz... na zlot? Kto pierwszy, ten... lepszy!

  Wg mnie najgorszą pseudoaktorką jest Anna Mucha. Do nie dawna wszędzie było jej pełno na szczęście skończyło się jej 5 minut i całe szczęście już nie mogę na nią patrzeć ,podobnie jak na biedną Kasię Cichopek, którą widziano wraz z mężem nie tak dawno w łódzkim fitnessie. Dorabiają bo muszą ponoć spłacać kredyt. wolne żarty zarabia furę kasy i jeszcze jej mało niech spada na Alaskę i niech