• Informacje na temat:

  kto jest w ciąży z gwiazd

Artykuły na temat: kto jest w ciąży z gwiazd
 • Polskie gwiazdy Instagrama. Kto ma najwięcej obserwujących?

  Na instagramowych profilach polskich aktorek nie ma miejsca na nudę. Gwiazdy odsłaniają przed fanami fragmenty swego nie tylko zawodowego, ale i prywatnego życia. Które artystki zdobywają coraz większe zainteresowanie i mają najwięcej obserwujących? Sprawdźcie!

 • Gwiazdy oryginalnie pogratulowały Barbarze Kurdej-Szatan ciąży

  Wiadomość o tym, że Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka zelektryzowała polskie media. Aktorce i jej mężowi Rafałowi dość długo udawało się utrzymywać tę informację w tajemnicy, bo jak się okazuje, gwiazda jest już w piątym miesiącu ciąży. 4 maja małżeństwo gościło na "Domówce u Dowborów". Czekała ich tam niezwykła niespodzianka, bowiem przyjaciele i znajomi postanowili złożyć im...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w marcu

  W marcu internetem rządziły kobiety. Najpierw panie zdominowały media społecznościowe podczas Międzynarodowego Dnia Kobiet, a znane aktorki jak Ilona Ostrowska i Barbara Kurdej-Szatan podzieliły się zdjęciami z obchodów święta. Później - podczas Czarnego Piątku, który gwiazdy, na czele z Mają Ostaszewską, wsparły wyjątkowo licznie. W międzyczasie Maciej Stuhr ogłosił na Facebooku początek prac na...

 • Dorota Gardias: Szczęśliwa kobieta w ciąży

  Zawsze bała się drastycznych zmian. Ale spotkała kogoś, kto wywrócił jej życie do góry nogami! A ona jest mu za to wdzięczna...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w listopadzie

  W minionym miesiącu internauci nie mogli narzekać na brak wydarzeń w świecie gwiazd. Portal Wikipedia "uśmiercił" Cezarego Pazurę, Weronika Rosati uczciła amerykańskie Święto Dziękczynienia pod(...) kontrowersyjną kampanię społeczną, w której udział wzięli znani twórcy filmowi. Kto wygrał rywalizację o popularność w sieci?

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • Będzie w ciąży urojonej

  Wkrótce aktorka dołączy do popularnego serialu "Na dobre i na złe". Grana przez nią Krystyna Kraśnicka nieźle namiesza! To idealnie skrojona postać dla Aldony Orman!

 • Nie tylko Halle Berry i Sharon Stone. Gwiazdy, które walczą z cukrzycą

  Cukrzyca to coraz powszechniejsza choroba - cierpi na nią wiele hollywoodzkich gwiazd. Sprawdźcie, jak sobie radzą!

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w grudniu

  W grudniu wszyscy poczuli świąteczną atmosferę. Nim jednak gwiazdy podzieliły się zdjęciami wigilijnych stołów, Weronikę Rosati w mediach społecznościowych oskarżono o kłamstwo, Joanna Kulig(...)... wrogiego mężowi Rosjanina. Kto z nich cieszył się największym zainteresowaniem internautów?

 • Kto jest ojcem jej dziecka?

  Urodzona w Singapurze gwiazda telewizyjna i wokalistka Tila Tequila przekonuje, że raper The Game jest ojcem jej dziecka.

Dyskusje na temat: kto jest w ciąży z gwiazd
 • Re: "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest gotowa do pracy mimo zaawansowanej ciąży

  Baska wez nie pierd... Tak swoja droga, kto jest fanem dziewczyny z reklamy? to dopiero musi byc czlowiek ameba. Wiadomosc do wezystkich, gwiazd i gwiazdeczek: zyjemy w swiecie gdzie klauny sa nad wyraz cenionym tworem. Rozrywka rozrywka ale jak juz "wyszedlem z cyrku" to dajcie odpoczac i nie pajacujcie, nie robcie rozglosu jakie to z was piekne klauny z duzym biustem czy z przesadzonym kwasem