• Informacje na temat:

  kto jest żoną andrzeja grabowskiego

Artykuły na temat: kto jest żoną andrzeja grabowskiego
 • Przykre wyznanie Andrzeja Grabowskiego! Nie tak miało być

  Andrzej Grabowski (67 l.) rzadko opowiada o swoich prywatnym życiu, jednak teraz zrobił wyjątek. W najnowszym wywiadzie dla "Gali” postanowił wrócić do bolesnych wspomnień z przeszłości i opowiedzieć o kulisach rozstania z byłą żoną.

 • Andrzej Grabowski: Nie ja na Facebooku

  Do korzystania z internetu Andrzeja Grabowskiego namówiła żona. Dziś aktor przekonuje innych, że sieć to interesujące narzędzie, które zapewnia dużą wygodę. Aktor dostrzega też jednak ciemne strony internetu.

 • Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska: czy to już koniec pięknej miłości?

  ...​Od kilku dni media rozpisują się o rozwodzie Andrzeja Grabowskiego (64 l.) i Anity Kruszewskiej (46 l.). Już wcześniej pojawiły się informacje, że w ich małżeństwie nie układa się najlepiej. Jednak mało kto przypuszczał, że sprawa jest tak poważna.

 • Andrzej Grabowski w "Tańcu z gwiazdami"

  Wiadomo już, kto będzie czwartym jurorem nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Obok Beaty Tyszkiewicz, Iwony Pavlović i Michała Malitowskiego usiądzie Andrzej Grabowski.

 • Andrzej Grabowski szykuje się do sprzedaży domu?

  Dokładnie rok temu Andrzej Grabowski (66 l.) odetchnął, bo doszedł do porozumienia w sprawie rozwodu z żoną Anitą Kruszewską. – Anita dostała sumę, która pozwoli jej na zakup dwóch niedużych mieszkań w Warszawie – mówi osoba z otoczenia aktora.

 • "The Voice Of Poland": Bieguny się przyciągają

  W sobotę (10 września) w telewizyjnym konkursie talentów wokalnych przesłuchiwani byli kandydaci z Dolnego Śląska i Wielkopolski. W trakcie show zaiskrzyło pomiędzy Nergalem a atrakcyjną Kasią Grabowską. "Bieguny się przyciągają" - słodził charyzmatyczny rockman.

 • Andrzej Grabowski zabrał głos ws. medialnych doniesień!

  Andrzej Grabowski (64 l.) i Anita Kruszewska (46.) ostatnio nie mogą się dogadać. Ich małżeństwo zawisło na włosku. Sytuacji jeszcze bardziej się zaogniła, gdy media poinformowały, że aktor układa sobie życie u boku kogoś innego.

 • Trudno zrobić coś głupiego, żeby było aż mądre

  - Teraz, kiedy mam już żonę, dziecko i postanowiłem bardziej skupić się na tym, co oferuje polski rynek. Ale serial, w którym zagram, jest ewenementem na skalę europejską - zapowiada Michał Żebrowski, aktor i dyrektor naczelny Teatru 6.piętro.

 • Grabowski pomógł ministrowi wygrać z rakiem

  ..., że jest bardzo wdzięczny aktorowi i jego żonie za pomoc. "Andrzej to człowiek przez duże 'C' o wielkim sercu pełnym serdeczności i dobroci" - mówi, i przytacza jedną z wielu historii o Grabowskim(...) dniu zdjęć, pojechał do 13-letniej Wiktorii i zjadł z nią kolację. Dziewczynka była najszczęśliwszą osobą na świecie. Do dzisiaj mają kontakt. Wiktoria jest po operacji. Wygląda na to, że wygrała...

 • Krzysztof Ibisz: Będzie ciekawie

  - To nie będzie typowa telewizja śniadaniowa - mówi o swoim nowym programie Krzysztof Ibisz. - Porozmawiamy o rzeczach ważnych, ale w nieco luźniejszej formule. Będzie ciekawie.

Wideo na temat: kto jest żoną andrzeja grabowskiego
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...