• Informacje na temat:

  kto niedługo urodzi

Artykuły na temat: kto niedługo urodzi
 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • "Druga szansa": Co w trzecim sezonie?

  W trzecim sezonie "Drugiej szansy" życie Moniki Boreckiej (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) po raz kolejny zostanie wywrócone do góry nogami. Powód? Urodzi córeczkę i będzie miała stalkera! Nowe odcinki będzie można oglądać od 13 lutego w TVN.

 • Mam szczęście do ludzi

  ...- Dzielimy się wiadomościami, przeżyciami. Wiem, kto zmienił stan cywilny, komu się urodziło dziecko - mówi Maria Pakulnis o planie serialu "Pierwsza miłość".

 • Will Smith ostatnim faraonem

  Will Smith już niedługo zostanie boskim władcą - faraonem. Oczywiście w filmie.

 • Zagra młodą Carrie Bradshaw

  Wiadomo już kto zagra młodą Carrie Bradshaw - postać znaną z "Seksu w wielkim mieście". Już niedługo widzowie znowu będą mogli śledzić jej perypetie. Serial "The Carrie Diaries" pokaże jej losy jako nastolatki, a główną rolę zagra AnnaSophia Robb.

 • Ana de Armas: Żona boksera

  Od 9 września oglądać będziemy na ekranach film "Kamienne pięści", w reżyserii Jonathana Jakubowicza, z Robertem De Niro, Edgarem Ramirezem i Usherem w rolach głównych. Jako Felicidad Iglesias, żona legendarnego panamskiego pięściarza Roberta Durana, wystąpiła wschodząca gwiazda Fabryki Snów, urodzona na Kubie w 1988 roku i obdarzona niezwykłą urodą Ana de Armas ("Kto tam?", "Rekiny wojny...

 • "Wysoka dziewczyna": Pornografia cierpienia

  Akcja "Wysokiej dziewczyny" rozgrywa się w Leningradzie niedługo po zakończeniu II wojny światowej. Ija (Wiktoria Miroszniczenko) pracuje jako pielęgniarka w jednym ze szpitali. Zamknięta w sobie(...) z bohaterów nosi w sobie rany, które być może nigdy się nie zagoją. Tutaj pojawia się jednak największa bolączka filmu. Kto widział "Bliskość", ten wie, że Bałagow potrafi być dla swoich bohaterów...

 • "Mówić po swojemu"

  Magdalena Piekorz urodziła się 2 października 1974 roku w Sosnowcu. Jak sama mówi, od dzieciństwa marzyła, by robić filmy. Próbowała zdawać do szkoły teatralnej...

 • Carmen Electra: Być muzą Prince'a

  Tara Leigh Patrick, czyli Carmen Electra, znana jest jako modelka, tancerka oraz aktorka serialowa i filmowa. Nie wszyscy jednak wiedzą, że 45-letnia celebrytka (urodziła się 20 kwietnia 1972 roku) rozwój swojej kariery zawdzięcza Prince’owi. To właśnie legendarny twórca chciał zrobić z niej gwiazdę pop.

 • "Zawsze miałem pomysły"

  Janusz Kamiński urodził się w 1959 roku w Polsce, ale w wieku 20 lat wyemigrował do Grecji. Rok później znalazł się USA, gdzie podjął studia na wydziale...

Dyskusje na temat: kto niedługo urodzi
 • Re: Kto wsiądzie na karuzelę... cooltury?

  Swietnie .. ! Może popracuje troche z dziećmi lub coś. Bedzie miala wprawę, bo niedługo urodzi swooje ! ; D Bedzie napewno dobra matka,a jej maluszek bedzie śliczny : )