• Informacje na temat:

  kto odpadł w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: kto odpadł w tańcu z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Nikt nie odpadł

  Szósty odcinek bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami" był zarazem setnym epizodem show na antenie Polsatu. Z okazji jubileuszu producenci programu przygotowali dla widzów i uczestników niespodziankę - nikt nie odpadł. Wszystkie pary zobaczymy więc na parkiecie Polsatu także w przyszłym tygodniu. Wtedy jednak z show pożegnają się aż dwa duety. Trudne chwile przeżyła w piątek Sandra Kubicka, która tuż...

 • Zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto odpadł, kto najlepszy?

  W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem Polsatu pożegnała się para Karolina Szostak - Andrej Mosejcuk. Największą sensacją wieczoru było jednak zwycięstwo w głosowaniu jurorów poniewieranej dotychczas na potęgę Natalii Siwiec.

 • Sławomir Zapała odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Sławomir Zapała i Magdalena Molęda odpadli w 5. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Największe wrażenie na jurorach zrobili Ewa Błachnio, Robert Wabich i Olga Kalicka.

 • Iwona Pavlović o "Tańcu z gwiazdami": Jestem żądna krwi!

  Pani Iwono, niedawno Michał Malitowski stwierdził, że z sezonu na sezon poziom uczestników "Tańca z gwiazdami" jest coraz wyższy. Czy pani też jest tego zdania? - W sędziowskim gronie żartujemy(...) tanecznego, tak, bym mogła się troszeczkę wyżyć. (śmiech) Bo teraz i zęby, i pazury musiałam schować. Naprawdę nie znalazł się nikt, kto rozczarował Czarną (rudą) Mambę? - Nie, nie doświadczyłam żadnego...

 • "Taniec z Gwiazdami 5": Andrzej Krzywy odpadł na inaugurację

  Andrzej Krzywy odpadł w pierwszym odcinku nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Rewelacją wieczoru był występ pary Anna Karczmarczyk-Jacek Jaschke, który oceniony został przez jurorów na 40 punktów.

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Odpadł Rafał Mohr

  Rafał Mohr i Nina Tyrka odpadlii w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie byli po raz kolejny Ewelina Lisowska i Tomasz Barański.

 • "Taniec z Gwiazdami": Nikt nie odpadł, świetny występ Anny Karczmarczyk

  W 5. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z show Polsatu nie pożegnał się żaden uczestnik. Do dotychczasowych faworytów programu - Izu Ugonoh i Elżbiety Romanowskiej - dołączyła Anna Karczmarczyk. W następnym tygodniu odpadną aż 2 pary.

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" był sporą niespodzianką. Uczestnicy programu zaskoczyli umiejętnościami tanecznymi, a telewidzowie... wyrokiem, zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie.

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Sławek Uniatowski odpadł

  Sławek Uniatowski i Magda Soszyńska odpadli w pierwszym odcinku 4. edycji "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny jurorów otrzymali panowie: Rafał Mohr, Rafał Pontek i Łukasz Kadziewicz. Wśród pań najlepiej zaprezentowała się Cleo.

 • Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Piotr Gruszka i Nina Tyrka odpadli z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W przyszłym tygodniu, w ćwierćfinale show zmierzą się cztery pary.