• Informacje na temat:

  kto odpadł z ostatniej edycji

Artykuły na temat: kto odpadł z ostatniej edycji
 • Wpadka produkcji "Ameryka Express 2": Wiadomo, kto odpadnie jako pierwszy?

  ...4 marca na antenie TVN-u zadebiutuje druga odsłona reality show "Ameryka Express". Fani programu dopatrzyli się jednak niemałej wpadki. Na zdjęciu prezentującym całą ekipę programu zabrakło pewnej pary. Stwierdzili zatem, że wiadomo, kto odpadnie w pierwszym odcinku.

 • "The Voice of Poland": Wystartowały bitwy! Mariusz Szaban śpiewa dalej. Wojciech Ezzat odpadł

  Pierwsze bitwy w dziewiątej edycji "The Voice of Poland" za nami. Do kolejnego etapu przeszli m.in. Mariusz Szaban, Natalia Zastępa, Karol Wasilewski i Maciej Mazur. Z programem pożegnał się niespodziewanie Wojciech Ezzat. W ostatniej chwili trenerzy przed opadnięciem uratowali Sebastiana Wojtczaka.

 • "The Voice of Poland": Pierwszy odcinek na żywo za nami. Kto odpadł z programu?

  Pierwszy odcinek na żywo dziesiątego sezonu "The Voice of Poland” przyniósł mnóstwo emocji. Faworyci show nie zawiedli, a z programem pożegnali się: Adrian Burek, Sonia Hornatkiewicz, Magdalena Ollar i Ada Nasiadka. Kto zachwycił najmocniej treneów i komu Michał Szpak życzył doradzał więcej seksu? Sprawdźcie naszą relację.

 • "Taniec z Gwiazdami": Nikt nie odpadł

  Szósty odcinek bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami" był zarazem setnym epizodem show na antenie Polsatu. Z okazji jubileuszu producenci programu przygotowali dla widzów i uczestników niespodziankę - nikt nie odpadł. Wszystkie pary zobaczymy więc na parkiecie Polsatu także w przyszłym tygodniu. Wtedy jednak z show pożegnają się aż dwa duety. Trudne chwile przeżyła w piątek Sandra Kubicka, która tuż...

 • "The Voice of Poland": Daria Reczek i Alicja Szemplińska zachwyciły. Kto przeszedł do nokautu?

  Etap bitew w dziesiątej edycji "The Voice of Poland" dobiegł końca. Trenerów i widownie zachwycili: Kasjan Cieśla, Mikołaj Macioszczyk, Tadeusz Seibert, Martyna Kowalik, a w szczególności Alicja Szemplińska i Daria Reczek. Kto jeszcze awansował do nokautów z ostatniego odcinka bitew?

 • "Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed finałem?

  Monika Dąbrowska, Piotr Ogiński i Paulina Kantak - to oni mają szansę znaleźć się w wielkim finale drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W ostatecznym starciu udział wezmą dwie osoby. Kto odpadnie?

 • Kto zatańczy ostatni raz?

  ...specjalny gość muzyczny. Kto nim będzie? To niespodzianka... Nie zabraknie prowadzących - Kasi Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego. Tancerzy ocenią - jak zwykle - Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki i Piotr Galiński. Przypomnijmy, że tydzień temu, w dziewiątym odcinku "Tańca z gwiazdami", najsłabiej wypadł Alan Andersz z Blanką Winiarską. Aktor znany z serial u "Na Wspólnej" odpadł...

 • "Taniec z Gwiazdami 5": Andrzej Krzywy odpadł na inaugurację

  Andrzej Krzywy odpadł w pierwszym odcinku nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Rewelacją wieczoru był występ pary Anna Karczmarczyk-Jacek Jaschke, który oceniony został przez jurorów na 40 punktów.

 • "The Voice of Poland": Wiemy, kto awansował do finału. Kto wygra program?

  W odcinku półfinałowym "The Voice of Poland" na scenie pojawiło się ośmioro uczestników (po trzech z każdej ekipy). Z każdego składu odpadnie jeden wokalista/wokalistka. O tym, kto przejdzie dalej(...) w stosunku 60 do 40. Widzowie nie potrafili podjąć jednoznacznej decyzji (głosowanie przyniosło idealny remis - pierwszy raz w historii programu, co podkreślał Tomasz Kammel ), więc do finału, dzięki punktom...

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Sławek Uniatowski odpadł

  Sławek Uniatowski i Magda Soszyńska odpadli w pierwszym odcinku 4. edycji "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny jurorów otrzymali panowie: Rafał Mohr, Rafał Pontek i Łukasz Kadziewicz. Wśród pań najlepiej zaprezentowała się Cleo.