• Informacje na temat:

  kto odpadł z tańca

Artykuły na temat: kto odpadł z tańca
 • "Taniec z gwiazdami": Rafał Maserak boi się, że szybko odpadnie!

  Polsatu, co z kolei spędza sen z powiek Maserakowi. Wszak nerwówka przed startem ‘Tańca z gwiazdami’ jest coraz większa" - czytamy w tabloidzie. Kto Waszym zdaniem jest większą gwiazdą w tej parze?(...)Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami", choć rozpocznie się dopiero jesienią, już teraz wywołuje sporo emocji. Dzieje się tak głównie za sprawą gwiazd i ich partnerów, którzy rozpoczęli przygotowania...

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • "Detektyw" odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  ...angielskiego w stylu american smooth. Aktor postanowił zaczarować publiczność i przemycić do swojego tańca odrobinę magicznych sztuczek. Tańczący David Copperfield bardzo spodobał się zwłaszcza Iwonie(...) punktów. Kolejnym uczestnikiem był Artur Barciś. Wspólnie z Pauliną Biernat zatańczył wzruszającego walca angielskiego. Występ tak skomentował Zbigniew Wodecki: "Ty zawsze musisz jako świetny aktor...

 • "Taniec z Gwiazdami": Będzie dogrywka!

  W walce o Kryształową Kulę "Tańca z Gwiazdami" pozostały już tylko trzy pary Ania Wyszkoni i Jan Kliment, Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Odpadł Marcin Kwaśny

  W piątym odcinku "Tańca z Gwiazdami" najmniej punktów uzyskali Marcin Kwaśny z Niną Tyrką, dlatego musieli pożegnać się z programem.

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • Panie w finale "Tańca..."?

  Chyba wiemy już, kto zmierzy się w finale "Tańca z gwiazdami". Na pewno nie będzie to Oleg Sawkin, który decyzją telewidzów odpadł po ostatnim, niedzielnym odcinku.

 • Piotr Gruszka odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Piotr Gruszka i Nina Tyrka odpadli z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W przyszłym tygodniu, w ćwierćfinale show zmierzą się cztery pary.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Gra o wszystko!

  ...aktorki, Rafał Szatan (31, sprawdź! ), również startował w tej edycji i odpadł już pod koniec drugiego odcinka. Siedząca w pierwszym rzędzie Hania nie mogła się z tym pogodzić.  "Gdy Rafał opuszczał(...) choreograficznie tango Barbara Kurdej-Szatan zatańczyła jak profesjonalna tancerka, przekonując do siebie jurorów, którzy przyznali jej za występ maksymalną punktację. Mało kto wiedział jednak, że ten perfekcyjny...

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" był sporą niespodzianką. Uczestnicy programu zaskoczyli umiejętnościami tanecznymi, a telewidzowie... wyrokiem, zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie.

Zdjęcia na temat: kto odpadł z tańca