• Informacje na temat:

  kto prowadzi you can dance

Artykuły na temat: kto prowadzi you can dance
 • "You Can Dance": Kto odpadnie?

  Finał "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zbliża się wielkimi krokami. W programie zostały już tylko trzy najlepsze pary. W tym tygodniu czeka je nie lada wyzwanie, bo ćwierćfinał to jeden z trudniejszych testów w tej edycji tanecznego show.

 • "You Can Dance": To już finał ósmej edycji

  Kto wygra ósmą edycję programu "You Can Dance - po prostu tańcz!" oraz 100 tysięcy złotych i stypendium w Broadway Dance Center w Nowym Jorku? Tego dowiemy się już 1 czerwca na żywo, w TVN.

 • Półfinał "You Can Dance"

  W dzisiejszym odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!" wiele wydarzeń będzie miało swoją premierę! Widzowie przekonają się, że ten program może jeszcze nie raz zaskoczyć!

 • "You Can Dance": Decydujące starcie

  Już dzisiaj poznamy czternastu finalistów piątej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Tancerze rywalizowali o udział w show podczas warsztatów, które odbyły się Tel Avivie.

 • "You Can Dance": Walka o półfinał

  ...obrzucił tancerzy naręczem kwiatów! Hitem tego wieczoru był jednak taniec grupowy najlepszej szóstki tej edycji "You can Dance"! Dziewczyny w roli więźniarek i chłopcy jako strażnicy więzienni rozgrzali(...)Na szczęście dla tancerzy jurorzy już nie mogą decydować, kto będzie tańczyć solówki. W ostatnim odcinku widzowie obejrzeli trzy duety, taniec grupowy oraz... solówki wszystkich uczestników programu...

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  Dorota Wellman powinna zastąpić Katarzynę Skrzynecką i poprowadzić 13. edycję "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • Kto najlepszym gospodarzem show?

  ...dużych telewizyjnych formatów zajęli: od szóstego sezonu związana z "You Can Dance - Po prostu tańcz" Patricia Kazadi (7% głosów), gospodarz "X Factor" Jarosław Kuźniar (7%głosów), poprzednia(...) także jednym z jurorów trzeciej edycji "Idola", muzycznego show Polsatu. Za Prokopem - z bardzo dużą stratą - znalazł się Hubert Urbański (13% głosów), który niedawno poprowadził pierwszą edycję programu...

 • Michał Piróg: Zatańczę - obiecuję

  Trwa siódma edycja programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". W najbliższą środę, 25 kwietnia, odbędzie się pierwszy odcinek "na żywo". Michał Piróg opowiada o kolejnej edycji show i jego tanecznych planach.

 • Ada nie zatańczy w finale YCD

  Znamy już finałową trójkę programu "You Can Dance - po prostu tańcz". O główną nagrodę walczyć będą Wiola, Marcin i Gabryś. Ze stypendium na Broadway'u pożegnała się najmłodsza uczestniczka show, 16-letnia Ada.

 • Nie wyobrażam sobie, że można żyć inaczej

  W telewizji pojawiła się na początku lat 90-tych. Pracowała m.in. w TVP i w stacji TVN. W grudniu 2007 roku internauci wskazali ją jako ulubioną polską prezenterkę telewizyjną. Kinga Rusin w rozmowie z Hanną Krzyżanowską opowiada o przygodzie z programem "You can dance" i o swoich najbliższych planach.