• Informacje na temat:

  kto to jest anna starmach

Artykuły na temat: kto to jest anna starmach
 • Anna Starmach: Kto wygra program "Masterchef junior"?

  ..."Najważniejsze, żeby ktoś, kto mnie karmi, dobrze gotował. A czy to jest kobieta, czy mężczyzna to nie ma znaczenia" - mówi Anna Starmach, jurorka programu "Masterchef junior", którego finał odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia.

 • Anna Starmach: Nie mam wolnej chwili

  Anna Starmach opowiada o programie "MasterChef", w którym jest jurorką, i o swoich marzeniach.

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

 • Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler w jury MasterChef Junior

  Pierwszego polskiego MasterChefa Juniora wybiorą Mateusz Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran. Jak poradzą sobie z małymi kucharzami, pełnymi energii i pomysłów? Kto skradnie ich serce(...) program, pełen emocji i wzruszeń - tłumaczy Ewa Leja, producent programu. Kulinarne umiejętności małych uczestników w wieku 8-13 lat będą oceniać uwielbiani przez widzów jurorzy: Anna Starmach oraz...

 • "MasterChef Junior": Kto w wielkim finale?

  ...​Już wiemy, kto wystąpi w finale programu "MasterChef Junior"! By wygrać, Natalia Paździor i Jakub Tomaszczyk, będą musieli przygotować popisowe menu degustacyjne. Wielki finał w niedzielę, 24 kwietnia.

 • "Masterchef": Gotowanie nigdy nie jest nudne

  ..."Gotowanie nigdy nie jest nudne" - przekonuje Anna Starmach, a Michel Moran zauważa, że do programu "MasterChef" zgłaszają się coraz młodsi kucharze. W niedzielę, 4 września, wystartowała 5. edycja kulinarnego show, którego finał rozegra się w Kolumbii.

 • Kto wygrał piątą edycję "MasterChefa"?

  .... W finałowej rozgrywce uczestnicy mieli w ciągu dziewięćdziesięciu minut do przygotowania po trzy dania - przystawkę, danie główne i deser. Po burzliwych naradach jurorzy: Michel Moran, Anna Starmach i Magda...

 • "MasterChef Junior": Pierwsza sprzeczka wśród młodych kucharzy?

  Co wspólnego ma ze sobą śliwka, ziemniak i cebula? To smaki dzieciństwa jurorów: Ani Starmach, Michela Morona i Mateusza Gesslera. Młodzi kucharze, którzy stanęli do zadania eliminacyjnego, musieli przygotować danie, którego głównym składnikiem był jeden z powyższych produktów... Ten składnik doprowadził do pierwszej sprzeczki w zespole. Zobaczcie, co się wydarzyło i kto odpadł z programu...

 • "MasterChef Junior": Dwie osoby wyeliminowała... ośmiornica

  W kuchni MasterChefa w końcu pojawiła się finałowa czternastka! Kto z nich wygra i swoimi daniami zauroczy Anię Starmach, Michela Morona, Mateusza Gesslera i zaproszonych gości? Tego dowiemy się za kilkanaście tygodni. A już teraz wiemy, że piąty już tytuł MasterChefa Juniora 5 nie trafi w ręce: Karoliny i Mai. Dziewczyny nie poradziły sobie z ośmiornicą.

 • Już się nie boi Magdy Gessler

  Uważa się za dziecko szczęścia: - Po kolei udaje mi się realizować marzenia: szkoła we Francji, 'MasterChef', własny program 'Pyszne 25' - wyznaje Anna Starmach.