• Informacje na temat:

  kto to jest charlie sheen

Artykuły na temat: kto to jest charlie sheen
 • Charlie Sheen ma nową partnerkę!

  Charlie Sheen (51 l.) znów zakochany!

 • Michael J.Fox: Nie poddał się

  Był gwiazdą lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Jedną z jego kreacji była rola w kultowym "Powrocie do przyszłości". Karierę przerwała mu choroba, ale nie załamał się i walczy.

 • "Dwóch i pół" : Charlie Sheen chce odzyskać rolę

  Mimo że minęło już kilka lat od chwili, kiedy Charlie Sheen został wyrzucony z serialu "Dwóch i pół" zdaje się, że wciąż nie pogodził się z przymusową rozłąką. Teraz ma nadzieję na powrót do kultowego sitcomu telewizji CBS, który wraz z początkiem jesieni wróci na ekrany z ostatnim, dwunastym sezonem.

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Kto zastąpi Sheena w "Dwóch i pół"?

  Odkąd Charlie Sheen został wyrzucony z obsady serialu komediowego "Dwóch i pół", nie cichną spekulacje na temat jego następcy. W mediach mówi się o Johnie Stamosie, Jasonie Alexandrze i Robie Lowe.

 • Sheen oskarżony o użycie broni

  Charlie Sheen, popularny aktor filmowy i telewizyjny, spędził znaczną część Bożego Narodzenia w celi aresztu w modnej narciarskiej miejscowości Aspen, w stanie Kolorado.

 • Bije rekordy, traci dzieci

  Walczący z uzależnieniem Charlie Sheen pobił rekord Guinnessa na portalu społecznościowym Twitter: liczba odbiorców doszła do miliona. Tymczasem dzieci aktora zostały zabrane przez policję z Los Angeles po złożeniu skargi przez byłą zonę, której Sheen miał grozić śmiercią.

 • Kto zastąpi Sheena w "Dwóch i pół"?

  Odkąd Charlie Sheen został wyrzucony z obsady serialu komediowego "Dwóch i pół", nie cichną spekulacje na temat jego następcy. W mediach mówi się o Johnie Stamosie, Jasonie Alexandrze i Robie Lowe. Czy to któryś z nich wcieli się w rolę imprezowicza i kobieciarza Charliego Harpera, dowiemy się niebawem.

 • Bije rekordy na Twitterze, ale traci dzieci

  Walczący z uzależnieniem Charlie Sheen pobił rekord Guinnessa na portalu społecznościowym Twitter: liczba odbiorców doszła do miliona. Tymczasem dzieci aktora zostały zabrane przez policję z Los Angeles po złożeniu skargi przez byłą żonę, której Sheen miał grozić śmiercią.

 • Martin Sheen ojcem... Charliego Sheena!

  Na planie serialu "Anger Management" Charlie Shenn spotka się ze swym ojcem - Martinem Sheenem - poinformował serwis Access Hollywood.

Dyskusje na temat: kto to jest charlie sheen
 • Re: Pogrzeb Charliego

  Sheen jest bardzo slabym aktorem co pokazal w niejednym filmie. Tak swietnie wypadal w "dwoch i pol" tylko i wylacznie dlatego, ze ta rola byla pisana typowo pod niego i w zasadzie nie musial wielce grac tylko poprostu byc soba! Spojrz na analogie pomiedzy Charlie Sheenem a Charlie Harperem! Tak zgadzam się z wszystkim którzy uważają Go za dobrzego aktora, ale tacy ludzie powinni panować