• Informacje na temat:

  kto to jest grzegorz miecugow

Artykuły na temat: kto to jest grzegorz miecugow
 • Pogrzeb Grzegorza Miecugowa

  Grzegorz Miecugow spoczął w piątek, 1 września, na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Został pochowany przy dźwiękach utworu "Niepokonani" wykonanego przez wokalistę grupy Perfect, Grzegorza Markowskiego.

 • Grzegorz Miecugow: Zawsze z sercem do ludzi

  Uprzejmy i życzliwy, rozmówców traktował z szacunkiem. Zawodowo był prawdziwym wzorem dla młodszych kolegów po fachu. A prywatnie Grzegorz Miecugow uwielbiał spacery z psem i grę w scrabble.

 • Grzegorz Miecugow: Polityka dzięki nam przyspieszyła

  Niemal przez całe zawodowe życie jest związany z polityką. Jakiś czas temu się zbuntował i zrezygnował z wywiadów z politykami. Dlaczego?

 • Wiktory: Kto ma szansę na statuetkę?

  Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Kamil Bednarek i Dawid Podsiadło, to tylko część gwiazd, które otrzymały nominacje do tegorocznych Wiktorów. Gala rozdania Wiktorów odbędzie się 29 marca na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Tomasz Lis: "Dałby w mordę"

  Tomasz Lis w rozmowie z radiem TOK FM odniósł się do afery na Przystanku Woodstock, kiedy 23-latek z Białegostoku, Oskar Wądłowski, uderzył Grzegorza Miecugowa. "Ja bym chyba nie wytrzymał, wstał i w mordę dał" - przyznał dziennikarz.

 • Nawołują do bojkotu Lisa

  ..."Polityczne i medialne karły udające autorytety" - to tytuł ulotek z cytatami znanych dziennikarzy i polityków, którą rozdawano dzisiaj na ulicach Warszawy. Na razie nie wiadomo kto jest ich autorem.

 • Czy Durczok wykiwa Kurskiego?

  Do nietypowego spotkania dojdzie w sobotę, 23 czerwca. Na jednym boisku spotkają się gwiazdy TVN oraz... polscy parlamentarzyści. Kto kogo będzie chciał wykiwać?

 • Marcin Meller: Zdolny leń

  ...u mnie balanga. Próbowano mnie upić, żebym powiedział, kto jest agentem. Zdradził pan tajemnicę? - Nigdy! A pół roku po trzeciej edycji "Agenta" został pan naczelnym "Playboya". Niezły przeskok(...) z morza. Doświadczenie z "Agentem" niczego nie zmieniło, denerwowałem się strasznie. Spotkałem wtedy Grzegorza Miecugowa, który widząc mnie w takim stanie, tylko wzruszył ramionami: "E, poprowadzisz parę...

 • Dziennikarze w programach informacyjnych. Jakie zmiany?

  ..., jest w siódmym miesiącu drugiej ciąży i prawdopodobnie wkrótce będzie musiała zaplanować sobie małą przerwę od pracy. Kiedy i kto ją zastąpi - jeszcze nie wiadomo. Śladami znanych ojców Tymczasem w programach publicystycznych pojawiły się dwie nowe twarze. Krzysztof Miecugow , syn Grzegorza, wystąpił gościnnie w TVN24 w "Szkle kontaktowym", programie, w którym wcześniej gospodarzem był jego...

 • Przystanek Woodstock 2013: Hejterom wstęp wzbroniony!

  ...mówię: -Na Kirila Dżajkovskiego! - A kto to jest? - pytają. No to właśnie trzeba przyjechać na Przystanek Woodstock, żeby przeżyć niespodziankę. - Połączenie muzyki ludycznej z anturażem festiwalowym(...) festiwal głównie z myślą o ASP. W tym roku Jurek Owsiak zaprosił m.in. Piotra Metza, Romana Polko, Artura Andrusa, ks. Adama Bonieckiego, Grzegorza Miecugowa, prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza czy Kubę...