• Informacje na temat:

  kto to jest maciej maleńczuk

Artykuły na temat: kto to jest maciej maleńczuk
 • Maciej Maleńczuk śpiewa Wysockiego

  ..."Tym diamentom należy się oprawa" - tak o wierszach słynnego rosyjskiego barda Włodzimierza Wysockiego mówi Maciej Maleńczuk.

 • "Milionerzy": Albert Einstein, Maciej Maleńczuk i pytanie za 500 tys. zł

  ..., Bronisław Cieślak, Maciej Maleńczuk i Janusz Gajos. Uczestniczce nie pomógł jej tata (telefon do przyjaciela), więc pani Hanna wykorzystała pytanie do publiczności. 49 proc. wskazało Macieja Maleńczuka, 27(...) powodu w 1981 r. wokalista Maciej Maleńczuk został skazany na karę dwóch lat więzienia. Z kolei laureat Nobla z fizyki Albert Einstein zrezygnował z obywatelstwa niemieckiego (na rzecz szwajcarskiego...

 • Maleńczuk wyprzedził Dodę

  Po tym, jak Maciej Maleńczuk wygrał Konkurs Premier na festiwalu Opole 2009, teledysk do piosenki "Niewiele ci mogę dać" stał się najchętniej oglądanym klipem na stronach INTERIA.PL.

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Wampir i trubadur, czyli muzyczne oblicza Macieja Maleńczuka

  Satanista, gwiazdor, kontrowersyjny artysta - takiego dziś widzimy Macieja Maleńczuka. Ale w przeciwwadze do tabloidowych nagłówków stoi bogaty muzyczny dorobek, którego można mu tylko pozazdrościć. Przy okazji premiery "Tęczowej swasty" przypominamy jego 10 najlepszych momentów i ratujemy je od zapomnienia.

 • Maleńczuk stanie przed sądem. Oskarżono go o pobicie przeciwnika aborcji

  Do Sądu Rejonowego w Krakowie wpłynął prywatny akt oskarżenia w imieniu pokrzywdzonego działacza Fundacji Pro przeciwko Maciejowi Maleńczukowi - poinformował "Gość Niedzielny". Według pozywającego muzyk podczas marszu antyaborcyjnego pobił aktywistę.

 • PiS: Medal dla Maleńczuka!

  Jakub Bator, krakowski radny PiS-u i asystent posła Zbigniewa Wassermanna chce dać Maciejowi Maleńczukowi srebrny medal Cracoviae Merenti!

 • Johnny Maleńczuk rozprawia się z Dolly Parton

  Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing "Psychocountry", Warner...

 • Maleńczuk homo i solo

  Maciej Maleńczuk szykuje wydawniczą ofensywę. Już 14 marca ukaże się jego solowy album "Proste historie", który jest zapisem trasy koncertowej tego cenionego, acz kontrowersyjnego krakowskiego artysty . Druga informacja jest dużo bardziej sensacyjna. W trasę koncertową wyrusza wskrzeszony zespół Homo Twist! Co ciekawe, grupa nie jest już triem, a jednym z nowych członków został nie kto inny jak...

 • Festiwal w Opolu 2014: Michał Szpak i Maciej Maleńczuk w duecie

  Niecodziennym akcentem podczas niedzielnego (8 czerwca) koncertu "25 lat! Wolność - kocham i rozumiem!" na Festiwalu w Opolu był duet Macieja Maleńczuka i Michała Szpaka.

Wideo na temat: kto to jest maciej maleńczuk
 • Jerzy Zelnik szokuje w telewizji: Z in vitro rodzą się dzieci koszmarnie chore, połamane!

  - Dla niektórych coś takiego małego to nie jest człowiek. Dla mnie to jest człowiek. To jest DNA, z którego później rodzi się ktoś, kto zadziwia świat, a my traktujemy to jak jakiś śmieć. Rodzą się z tego in vitro liczne dzieciaki jakieś koszmarnie chore, połamane - powiedział Jerzy Zelnik w TVN 24. Obecny w studiu Maciej Maleńczuk odpowiedział mu, że zna dzieci poczęte dzięki tej metodzie "i są

Dyskusje na temat: kto to jest maciej maleńczuk