• Informacje na temat:

  kto w jury tzg

Artykuły na temat: kto w jury tzg
 • Zaskakujący wyrok widzów "TzG"

  ...i przemyślanej kreacji aktorskiej para wzbudziła entuzjazm zarówno wśród publiczności, jak i jury. Nic dziwnego więc, że jako jedyni zdobyli aż cztery dziesiątki! O cztery punkty gorsza była Julia Kamińska(...) za bardzo i przyznało równe 30 punktów. Ostatni występ należał tym razem do Artura Barcisia i Pauliny Biernat. Lubiany aktor wziął sobie do serca ostatnie uwagi jury i na efekty nie trzeba było długo...

 • Kolejny tryumf Julii Kamińskiej!

  ...uroczy partner taneczny Jan Kliment. W 10. odcinku "TzG" najwięcej punktów - i od jury, i od widzów - dostała Julia Kamińska z Rafałem Maserakiem. - Wszyscy pytają mnie o nogę - śmieje się serialowa(...)Elektorat Katarzyny Grocholi, autorki bijących rekordy popularności romansideł, okazał się silniejszy, niż wszyscy podejrzewali. O dziwo, wyjątkowo niezdarnie pląsająca po parkiecie pisarka wraz...

 • "TzG": Kamińska faworytką bukmacherów

  Taneczne zmagania celebrytów w "Tańcu z gwiazdami" już po raz 11. elektryzują widzów w całym kraju. Kto zdobędzie Kryształową Kulę?

 • Gwiazdor "TzG" maminsynkiem?

  Odkąd błyszczy w "Tańcu z gwiazdami", Paweł Staliński ma ciężkie życie. Ludzie mówią, że sławna mama lansuje go, jak może. Czy robią to tylko z ludzkiej złośliwości?

 • "Taniec z gwiazdami": Kto odpadnie?

  Przed nami drugi odcinek 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jednocześnie jest to pierwszy, w którym pożegnamy się z jedną parą.

 • "Taniec z Gwiazdami": Każda para zatańczy inny taniec

  Rywalizacja się zaostrza, jury i widzowie powoli znajdują swoich faworytów, ale czy już możemy powiedzieć kto dotrze do finału? Na pewno nie przed trzecim odcinkiem! Dopiero teraz wszyscy uczestnicy staną do walki jednocześnie. 10 par tańczyć będzie tańce z tzw. klasycznej dziesiątki. Każda para zatańczy inny taniec.

 • Pavlović: Współczuję gwiazdom

  Zasiadająca w jury "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji programu, licząc na ogromne emocje, ale też dużo śmiechu i dobrej zabawy.

 • Janusz Józefowicz: Szokująca propozycja

  - Z jednej strony propozycja pojawienia się w "Tańcu z gwiazdami" była dla mnie szokująca, z drugiej strony - fajnie, spodobał mi się nieszablonowy sposób myślenia tych ludzi - Janusz Józefowicz opowiada, dlaczego przyjął zaproszenie stacji TVN do zasiadania w jury tanecznego show.

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.

 • "Taniec z Gwiazdami": Królikowski opuszcza program

  Na faworytów programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wyrastają Joanna Moro i Rafał Maserak. Para po raz drugi zebrała najwyższe noty od jurorów oraz od telewidzów. W trzecim odcinku z tanecznym show musieli pożegnać się niespodziewanie Antoni Królikowski i Kamila Kajak.