• Informacje na temat:

  kto wygrał

Artykuły na temat: kto wygrał
 • "Zawsze warto" największym wygranym Telekamer!

  Znamy już wyniki Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Kto triumfował w kategoriach serialowych?

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Uczestnicy typują

  Już 14 listopada wielki finał "Tańca z gwiazdami". To będzie pojedynek dwóch pięknych i świetnie tańczących kobiet Anny Wyszkoni i Agnieszki Sienkiewicz oraz ich tanecznych partnerów - Jana Klimenta i Stefano Terrazzino. Kto wygra walkę o Kryształową Kulę? To ostatnie pytanie zadano gwiazdom tej edycji show. Zobaczcie, co odpowiedziały.

 • ..., w których mieszka ten słynny gej, były tym razem najważniejsze.  Internauci dopatrzyli się w materiale rozwiązania zagadki, kto wygrał drugą edycję!  Chodzi o to, że na ścianie u Michała wisiały amulety(...) tłumaczyć, że przecież Piróg mógł je dostać albo sobie zrobić podobne! "Może wygra, a może nie. Nikt nie odważy się zasugerować kto wygrał, a kto przegrał bo chyba domyślasz się, że to droga produkcja TVN...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • Rozwiązanie konkursu "Kto i dlaczego powinien wygrać 'Grę o tron'?"

  Kto wygrał nasz konkurs związany z serialem "Gra o tron"?

 • "Must Be The Music": Kto wygrał ósmą edycję muzycznego show Polsatu?

  Ku sporemu jednak zaskoczeniu instrumentalny kwartet Besides został zwycięzcą "Must Be The Music". W nagrodę zespół m.in. zagra podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów!

 • Ulubienica Rozenek-Majdan mówi wprost, kto wygra wybory prezydenckie. Zaskoczenie?!

  Agata Szostek (24 l.) jest najbardziej lubianą uczestniczką "Projektu Lady" przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. W ostatnim wywiadzie nie zostawiła suchej nitki na TVP. Powiedziała również, kto jej zdaniem wygra wybory korespondencyjne zorganizowane przez PiS.

 • Finał programu "Project Runway": Kto wygra?

  Kto okaże się zwycięzcą II edycji programu "Project Runway"? Trzy osoby walczą o miano najlepszego projektanta, 100 tysięcy złotych oraz sesję własnej kolekcji w magazynie "Elle". W środę, 27 maja, na antenie TVN jurorzy wraz z gościem specjalnym - światowej sławy topmodelką - Karoliną Kurkovą, ogłoszą werdykt.

 • Kto zgarnie serialowe Telekamery "Tele Tygodnia" 2020? Typy Redakcji ŚwiatSeriali.pl

  Która aktorka zasługuje na statuetkę? Jaki aktor popisał się kunsztem i powinien zgarnąć nagrodę? Sprawdźcie, kto, według naszej Redakcji, zasłużył na miano najlepszego!

 • "The Voice of Poland": Kto wygra drogę do kariery?

  6 grudnia o godzinie 20:00 odbędzie się wielki finał programu "The Voice of Poland". Na placu boju pozostało tylko czworo uczestników. Który z nich zwycięży?

Zdjęcia na temat: kto wygrał
Wideo na temat: kto wygrał
 • Karolina Sztafa zdradziła, kto NIE wygra „Big Brothera”!

  Karolina Sztafa zdradziła, kto jej zdaniem NIE wygra „Big Brothera”!

 • Wygrany

  Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda...

 • Iza Trojanowska wygrała z nałogiem

  Historia kariery Izabeli Trojanowskiej to opowieść o wzlotach i upadkach. "Wszystko, czego dziś chcę", "Pieśń o cegle" czy "Tyle samo prawd, ile kłamstw" - tych hitów nie sposób nie znać. Swoimi rockowymi przebojami i barwnymi kostiumami Trojanowska rozświetlała smutne lata 80. Kto nie znał jej ze sceny, podziwiał ją na szklanym ekranie. Wystąpiła w serialach "Strachy", "07, zgłoś się

 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...

Dyskusje na temat: kto wygrał