• Informacje na temat:

  kto wygrał festiwal trendy

Artykuły na temat: kto wygrał festiwal trendy
 • TOPtrendy 2014: Kto wystąpi w Sopocie? (program)

  Poznaliśmy szczegóły tegorocznej edycji festiwalu Sopot TOPtrendy. Impreza odbędzie się w dniach 30 maja - 1 czerwca w Operze Leśnej.

 • Który Sopot najpopularniejszy?

  W te wakacje sopocka Opera Leśna gościła aż trzy festiwale piosenki, organizowane przez różne stacje telewizyjne. Kto wygrał letni bój o widza?

 • Kto wygrał Premiery?

  Późno w nocy z piątku na sobotę (15/16 czerwca), zakończył się koncert Premier 44. Konkursu Piosenki Polskiej Opole 2007. Zwycięzcą została Patrycja Markowska. W międzyczasie telewidzowie i widzowie zobaczyli występ Dody, recital Lady Pank i konkurs Debiuty.

 • Kto zdobędzie Oscara?

  Ben Lyon, amerykański krytyk filmowy, współpracujący z telewizją E! Entertainment, komentuje nominacje do tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Kim będą laureaci tegorocznych Oscarów?

 • Kombii, Doda, Czesław... Kto zawładnie Opolem?

  Czesław Mozil kontra Agnieszka Chylińska, recitale Kombii i Dody, koncert z piosenkami Kabaretu Starszych Panów - to główne atrakcje festiwalu Opole 2010, nazywanego "świętem polskiej piosenki".

 • "Punk rock, wojsko i Wielka Gra"

  Z zespołem Made In Poland tworzył w latach 80. polską nową falę, w wojskowym przygarnizonowym zespole wdrażał punkowe brzmienia, wygrał trzy edycje nieodżałowanego programu "Wielka gra", wpadł w sidła korporacji i wreszcie wydał album "Future Time", który w jego opinii za 20 lat będzie dla krajowej muzyki tym, czym obecnie jest "Aerolit" Niemena czy "Astigmatic" Komedy. Mowa o Piotrze Pawłowskim

 • Vena Festival: Od debiutantów do gwiazd

  W sobotę, 16 września, w Łodzi poznamy laureata drugiej edycji Vena Festival . O tym, kto wygra i otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy zł, decydowało międzynarodowe, anonimowe jury, złożone z ponad 200 osób z branży muzycznej. Poniżej prezentujemy 15 finalistów, którzy wystąpią na koncercie w klubie "Manufaktura". Patronem medialnym festiwalu jest INTERIA.PL.

 • Dziś (31 maja) ostatni dzień oddawania głosów w plebiscycie Superjedynki 2007. Oceńcie kto jest najlepszym debiutantem roku w Polsce!

 • "Dla satysfakcji"

  Wielobarwna mieszanka dźwięków, niepowtarzalny styl, duża dawka energii, przede wszystkim dzięki żywym instrumentom, niezwykłe pomysły i aspiracje - to właśnie jest Dreamland. Siedmiu poznańskich muzyków - w tym dwie przedstawicielki płci pięknej (w tym Kasia Wilk z Kto To) - tworzących coś, czego w Polsce jeszcze nie było. W ich muzyce jest siła, niezwykła moc, która nawet najtwardszych

 • Maleńczuk wyprzedził Dodę

  Po tym, jak Maciej Maleńczuk wygrał Konkurs Premier na festiwalu Opole 2009, teledysk do piosenki "Niewiele ci mogę dać" stał się najchętniej oglądanym klipem na stronach INTERIA.PL.