• Informacje na temat:

  kto wygrał finał got

Artykuły na temat: kto wygrał finał got
 • "Mam talent": To już finał!

  W sobotę, 30 maja, odbędzie się finał programu "Britain's Got Talent" - bez wątpienia najbardziej popularnej edycji "Mam talent" na świecie. Główną fawortyką jest 48-letnia Szkotka Susan Boyle.

 • Eurowizja 2019: Drugi półfinał. Kto awansował?

  Za nami wszystkie 18 konkursowych piosenek w ramach drugiego półfinału 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Na scenie zaprezentowali się m.in. faworyci do wygranej w całym konkursie - Duncan Laurence (Holandia), John Lundvik (Szwecja) i Siergiej Łazariew (Rosja).

 • Kto wygra "Must Be The Music 7"?

  Tradycyjnie przed finałem "Must Be The Music" bawimy się w typowanie, kto wygra w muzycznym show Polsatu.

 • Wygrała "You Can Dance"!

  ...dzięki determinacji dotarła do finału i wygrała 100 tys. złotych i stypendium w prestiżowej szkole tańca na Broadwayu. - Byłaś moją faworytką. Gdy weszłaś na salę na castingu, pomyślałem sobie: Ta(...) dusza programu, 126 razy pochwaliła uczestników, a jedynie tylko 5 razy zganiła. Z kolei Agustin Egurrola rozdał 158 biletów na warsztaty. - Dzisiaj jest finał i stawiamy na taniec. Kto najlepiej...

 • "Taniec z gwiazdami": Kto w jury?

  W jury programu "Taniec z gwiazdami", który znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu, zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Kto zostanie czwartym oceniającym występy na parkiecie?

 • "Tylko taniec": Czas na finał

  Wszystko rozstrzygnie się podczas finałowego odcinka "Tylko taniec. Got to dance". Do walki o zwycięstwo staną m.in. Kamil Szpejenkowski, Mati i Sara, Maciej "Sheva" Mołdoch, Bailamos, DzikiStyl(...) miedzy parą tańca współczesnego DzikiStyl Company, a grupą UDS. Czy tak właśnie będzie wyglądała finałowa walka? Zobaczymy. Decyzja o tym, kto zwycięży - i otrzyma 100 tys. zł oraz możliwość występu...

 • "Mam talent": Kto dołączy do Susan Boyle?

  W brytyjskiej edycji programu "Mam talent" rozpoczęły się półfinały, które odbywają się dzień po dniu. Przed telewizorami za każdym razem zasiada ponad 12 milionów Brytyjczyków.

 • Finał 6. edycji "Mam talent": Nasze typy

  W sobotę, 30 listopada, 10 uczestników szóstej edycji "Mam talent" walczyć będzie o nagrodę główną - 300 tysięcy złotych. Kto ma największe szanse, żeby się o tę niemałą kwotę wzbogacić?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  W sobotni wieczór dowiedzieliśmy się także, kto awansował do finałowej czwórki, która za tydzień będzie walczyć o czek na 100 tys. złotych. Zwycięzca całej serii przekaże te pieniądze na dowolny cel(...) Brownem została Joanna Liszowska . Utwór "(I Got You) I Feel Good" słyszał chyba każdy w Polsce, w związku z tym aktorka miała naprawdę trudne zadanie. Poradziła sobie znakomicie! - Fantastycznie zrobiona...

 • Tu nie ma faworytów!

  To już piąty finał "Must be the music". A w nim soliści, duety i zespoły. I wszyscy, jak mówią prowadzący, gotowi do kariery!