• Informacje na temat:

  kto wygrał w tylko taniec

Artykuły na temat: kto wygrał w tylko taniec
 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Uczestnicy typują

  Już 14 listopada wielki finał "Tańca z gwiazdami". To będzie pojedynek dwóch pięknych i świetnie tańczących kobiet Anny Wyszkoni i Agnieszki Sienkiewicz oraz ich tanecznych partnerów - Jana Klimenta i Stefano Terrazzino. Kto wygra walkę o Kryształową Kulę? To ostatnie pytanie zadano gwiazdom tej edycji show. Zobaczcie, co odpowiedziały.

 • "Taniec z gwiazdami": Kto odpadnie?

  Serwis bukmacherski Betsafe.com ocenił szanse poszczególnych uczestników. Według serwisu najmniejsze szanse na występ w następnym odcinku ma Przemysław Saleta i Izabela Janachowska. Tylko nieco(...) wiele energii, która w poprzednich edycjach nieco ucichła. Julia wprowadza wiele spontaniczności i humoru" - o pracy z Julią Kamińską mówił Rafał Maserak. Przypomnijmy, że tancerz wygrał ubiegłoroczna...

 • Anna Głogowska w "Tylko taniec"!

  Nowa współprowadząca i zupełnie nowy juror - widzowie trzeciej edycji popularnego tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance" muszą przygotować się na zmiany. Premierowy odcinek trzeciej serii już Polsat wyemituje 1 marca o godz. 20.

 • Michał Malitowski: Zakłada się, kto wygra "Taniec z Gwiazdami"

  Trudno wyobrazić sobie "Taniec z Gwiazdami" bez Michała Malitowskiego. Słynny juror jest z nim związany od pięciu lat. Uważa, że to wspaniała przygoda, która nigdy mu się nie znudzi. Właśnie okazało się, że z powodu kontuzji tancerz nie pojawi się w drugim odcinku tanecznego show.

 • "Taniec z Gwiazdami": Gimper i Natalia Głębocka w obronie Justyny Żyły

  ..., ogarnięcie sylwetki, proste kolana w cha-chy. Mieliśmy na to tylko trzy dni, na szczęście Tomek swoim urokiem osobistym i poczuciem humoru wiele rzeczy wygrał i jestem z niego bardzo dumna" - przyznała(...) z komputera. Ola Jordan była tym razem kategorycznie na nie. Youtuber i jego partnerka otrzymali 4, 6 i 3 punkty. Razem tylko 13. I tak lepiej niż w zeszłym tygodniu - wtedy było 10. Po zakończeniu odcinka...

 • "Taniec z Gwiazdami": Nie tylko zwycięstwo

  ...! Usłyszymy Sławomira i jego hit "Miłość w Zakopanem", a gwiazdy, które pożegnały się z show, zawirują na parkiecie przy dźwiękach "Despasito". Kto sięgnie po Kryształową Kulę? Zależy to od głosów...

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już 25 maja poznamy zwycięzcę siódmej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie królują już tylko trzy pary: Magdalena Walach z Cezarym Olszewskim, Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki oraz Mariusz Pudzianowski z Magdą Soszyńską-Michno. Kto z nich dotrwa do końca?

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Młody aktor Bartosz Obuchowicz i jego partnerka Kinga Jurecka najbardziej przypadli do gustu zarówno jury, jak i widzom piątej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • "Taniec z gwiazdami": Kto wygra?

  Tiule, koronki i cekiny. Pot, łzy, kontuzje oraz ogromna satysfakcja. Zgubione w czasie treningu kilogramy, a może i skradzione serca. Po dwóch latach przerwy "Taniec z gwiazdami" wraca do telewizji.

 • Kto nas zaczaruje tańcem?

  W tej edycji programu będziemy patrzeć nie tylko na wykonanie walca, tanga czy fokstrota, ale i na popisy aktorskie. Czym mogą nas ująć uczestnicy? Stawiają na kondycję... Artur Barciś na pewno oczaruje nas poczuciem humoru, które prezentował na ekranie m.in. w serial u "Miodowe lata", Julia Kamińska - wrodzoną skromnością, a Kasia Glinka swoim seksapilem. Aktorce na pewno pomoże też...