• Informacje na temat:

  kto wygrał w usa

Artykuły na temat: kto wygrał w usa
 • Violetta Villas i jej nieznane życie w USA. O tym mało kto wie

  O tym do tej pory mało kto wiedział. Jednak teraz prawda o życiu Violetty Villas (†73 l.) w Stanach Zjednoczonych wychodzi na jaw. A to za sprawą filmu, który powstaje. Jeden z wątków jest naprawdę zaskakujący!

 • Znikoma popularność filmu o FIFA

  Tylko dwóch widzów pojawiło się w Los Angeles na premierze filmu "Wspólne pasje", opowiadającego historię Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Data pierwszego pokazu zbiegła się z aferą korupcyjną w FIFA, która wybuchła po zatrzymaniu siedmiu działaczy.

 • Henryk Gołębiewski: stracony talent i życie. Alkohol znowu wygrał?

  ...dzieciaka z bandą z podwórka. Konstruowali petardy i straszyli wybuchami sąsiadów. Urządzali dziecięce walki bokserskie. Bawili się w berka na drzewach: kto spadł, odpadał z zabawy. Ścigali się po dachach. Grali w pikuty i nieraz wracali do domu pokrwawieni, bo ostrze noża opartego o czoło się omsknęło... Rodzice Henia, zwanego w domu Grochówą, traktowali to pobłażliwie. Matka czasem zdzieliła go...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • "Stumptown": Wygrała walkę z rakiem, triumfalnie powraca na ekrany

  Cobie Smulders fanom zapadła w pamięć przede wszystkim jako niezapomniana Robin z "Jak poznałem waszą matkę". Jak się okazuje podczas prac na planie tej produkcji gwiazda dowiedziała się, że ma raka jajnika. Aktorka wygrała walkę z chorobą, a w tym tygodniu w USA premierę miał serial "Stumptown", w którym gra główną rolę.

 • Steven Spielberg przygotowuje się do kolejnej produkcji. Tym razem hollywoodzki twórca ma zamiar przenieść na duży ekran bestsellerową powieść s-f Ernesta Cline'a "Player One".

 • A DVD wygrały...

  ......osoby które poprawnie odpowiedziały na wszystkie trzy pytania, oraz spełniały wymagania przedstawione w regulaminie. Kto to taki? Sprawdź!

 • "Bóg nie umarł": : Religijne kuriozum

  Harold Cronk to specjalista od filmów chrześcijańskich. W jego najnowszej produkcji student mierzy się z samym Herkulesem, by udowodnić, że Bóg jednak nie umarł, żyje i ma się dobrze. Ostatecznie jest łopatologicznie, ideologicznie i koszmarnie sztampowo.

 • "Fear the Walking Dead": Przetrwalibyśmy w świecie po apokalipsie - wywiad z gwiazdami serialu

  Podczas wizyty w Meksyku nasza grupa miała okazję porozmawiać z gwiazdami "Fear the Walking Dead" - Kim Dickens, Colmanem Domingo oraz Rubenem Bladesem. Aktorzy opowiedzieli nam o pracy na planie, o tym, jak zareagowali na szokujący zwrot akcji w czwartym odcinku trzeciego sezonu oraz o swoich ulubionych serialach. Kto uwielbia Francisa Underwooda? Kto jest fanem "Gry o tron"? Przeczytajcie...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

Wideo na temat: kto wygrał w usa
 • "Moonwalk"

  i dopracowane - po prostu "super". Na razie trwają jeszcze rozmowy, która z zaproponowanych gwiazd będzie bohaterem odcinka. Kto waszym zdaniem wygra w tym pojedynku lub jaki utwór wolelibyście usłyszeć w "Glee": "Born in the USA" czy "Billie Jean"?

Dyskusje na temat: kto wygrał w usa
 • Re: "Czas honoru": Historyczna fikcja

  Kiedyś ŚP Pani Danuta Szaflarska ,,główna bohaterka Zakazanych Piosenek" opowiedziała taką fajną historie .Mianowicie że po wojnie miała tylko jedno ubranie i w tym ubraniu chodziła i na plan zdjeciowy i na zakupy .Bo tak wyglądały czasy wojny .Polki chodziły w jednych ubraniach za to Niemki z pomocą USA ubierały sie eksrtawagancko .To kto właściwie wygrał 2 wojnę?