• Informacje na temat:

  kto wygral x factor 1

Artykuły na temat: kto wygral x factor 1
 • Polacy pokochają "X Factor"?

  Debiutujący właśnie w Polsce "X Factor" to ulubiony show Brytyjczyków. Podczas najchętniej oglądanych odcinków przed telewizorami zasiada blisko 20 milionów widzów! Czy "X Factor" zrobi furorę również w Polsce?

 • "X Factor" - ranking!

  Za nami wszystkie pięć odcinków castingowych polskiej edycji programu "X Factor". Przedstawiamy ranking 10 najciekawszych, naszym zdaniem, występów w tym etapie.

 • "X Factor": Dziś wielki finał!

  W sobotę (31 maja) późnym wieczorem poznamy laureata czwartej edycji "X Factor".

 • Polacy pokochają "X Factor"?

  Debiutujący właśnie w Polsce "X Factor" to ulubiony show Brytyjczyków. Podczas najchętniej oglądanych odcinków przed telewizorami zasiada blisko 20 milionów widzów! Czy "X Factor" zrobi furorę również w Polsce?

 • "X Factor": Top 10 występów castingowych!

  Za nami pięć odcinków z przesłuchaniami uczestników drugiej edycji programu "X Factor". Przed nami obóz z udziałem wybrańców, a następnie tzw. domy jurorów. Kto zdążył już nas zachwycić, uwieść, oczarować? Oto nasz ranking!

 • Marta Podulka wygra "Mam talent"?

  Przypomnijmy, że Marta Podulka w półfinale zaśpiewała "Nights In White Satin" z repertuaru The Moody Blues i z 1. miejsca awansowała do ostatniego odcinka, w którym widzowie zdecydują, kto otrzyma(...) program. Byłoby to dość niezwykłe wydarzenie: W "X Factor" zwyciężył Gienek Loska, który odpadł z "Mam talent"; gdyby Podulka wygrała "Mam talent", mielibyśmy dokładnie odwrotną sytuację (Marta odpadła na...

 • Przed finałem "Mam talent" typujemy faworytów!

  Kto zgarnie 300 tysięcy złotych? Czy "Mam talent" wygra ktoś z "X Factor"? Przed finałem czwartej serii programu (sobota, 26 listopada) analizujemy szanse kandydatów do zwycięstwa. Wszystkich dziesięciu.

 • Marta Bijan w końcu debiutuje (płyta "Melancholia")

  Ponad cztery lata po zajęciu 2. miejsca w programie "X Factor" Marta Bijan wreszcie wyda swój debiutancki album. Płyta "Melancholia" ukaże się 21 września.

 • Imperium Simona Cowella

  Nie ma skuteczniejszego muzycznego biznesmena od 54-letniego Brytyjczyka Simona Cowella. Juror amerykańskiego "X Factor" i brytyjskiego "Mam talent" rocznie zarabia (a właściwie wypłaca sobie) 95 milionów dolarów i jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi w show-biznesie.

 • Weekend przed telewizorem

  SOBOTA Emocje i gwiazdy W sobotni poranek - dokładnie o 8:00 - Polsat zaprasza na kwalifikacje do wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Chin. Kto tym razem okaże się najlepszy i wywalczy pole(...). Emisja o 18:25 w Jedynce. Nieco później, bo o 20:00 rozpoczyna się na antenie TVN-u "X Factor" . W zeszły weekend poznaliśmy 15. uczestników, którzy mają szansę wygrać 2. edycję show. Teraz...