• Informacje na temat:

  kto z gwiazd ma nadwagę

Artykuły na temat: kto z gwiazd ma nadwagę
 • Najgorsze pary "Tańca z Gwiazdami"

  W związku z tygodniową przerwą w emisji "Tańca z Gwiazdami" - Polsat zdecydował, że w Wielki Piątek uczestnicy show dostaną wolne - postanowiliśmy przeanalizować dotychczasowe edycje tanecznego programu pod kątem najgorszych par. Oto najgorsi z najgorszych!

 • Z nadwagą też można świetnie wyglądać

  Elżbieta Romanowska gra główną rolę w serialu telewizji Polsat "2XL". Jako że aktorka - podobnie jak jej nowa bohaterka - należy do osób puszystych, to sama szyje sobie ubrania na miarę.

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Walczy z tuszą na parkiecie

  Kirstie Alley, aktorka w ostatnich latach znana bardziej ze swojej walki z tuszą, niż filmowych dokonań, udowadnia, że nawet z nadwagą można być królową parkietów. Gwiazda "I kto to mówi" dzielnie spisuje się w amerykańskiej 12. edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Carrie Fisher: Księżniczka po przejściach

  Trudno wyobrazić sobie sagę filmową Star Wars bez jej kreacji aktorskiej jako księżniczki Lei. Carrie Fisher zasłynęła jednak nie tylko niezapomnianą rolą siostry Luke’a Skywalkera w trylogii(...) prawdę o swoim barwnym, choć niełatwym życiu. Jakie było jej dzieciństwo, gdy dorastała jako produkt "hollywoodzkiej hodowli gwiazd". Jej rodzicami byli, znani na całym świecie: Debbie Reynolds...

 • Elizabeth Taylor nie żyje

  W środę, 23 marca, zmarła Elizabeth Taylor, gwiazda kina, pamiętna odtwórczyni Kleopatry z filmu Josepha L. Mankiewicza. 27 lutego obchodziła 79. urodziny. Od 2004 roku aktorka miała problemy z sercem.

 • Liz Taylor w szpitalu

  Elizabeth Taylor, legenda Hollywood, znowu ma problemy z sercem. Z tego powodu trafiła do szpitala w Los Angeles. Jej rzeczniczka uspokajała w niedzielę, że słynna aktorka już za kilka dni będzie mogła wrócić do domu.

 • Rafał Maślak: Spełniam marzenia dziewczyn

  ...zrobić coś ze swoim życiem!". Opowiedz o bohaterce któregoś z odcinków. - Bohaterką drugiego odcinka jest Patrycja. Przed programem nie wierzyła w siebie, narzekała na nadwagę. Postanowiłam, że zafunduję jej terapię szokową. Zabrałem ją na wielką imprezę medialną - ramówkę telewizji Polsat. Jest tam najwięcej mediów, najwięcej gwiazd. Uznałem, że jeśli Patrycji uda się wtedy z innymi nawiązać...

 • Przegląd filmów z Elizabeth Taylor

  ..."Była jedną z największych gwiazd filmowych w dawnym hollywoodzkim stylu. Obdarzona wielką urodą i niemałym talentem aktorskim, przez lata królowała na ekranie, a także dostarczała żądnym sensacji(...)). W latach 70. aktorka przeżywała kryzys. Spowodował on u niej problemy alkoholowe i chorobliwą nadwagę, jednak dzięki kuracjom odwykowym artystka przezwyciężyła je. W latach 80. Taylor włączyła się...

Zdjęcia na temat: kto z gwiazd ma nadwagę