• Informacje na temat:

  kto za pieńkowską w m jak miłość

Artykuły na temat: kto za pieńkowską w m jak miłość
 • Małgorzata Pieńkowska: Trochę szaleństwa

  Przed laty zaśpiewała w wielkim przeboju Formacji Nieżywych Schabuff refren „Chciałabym, chciała”. Potem zadomowiła się w serialu „M jak miłość”, a wkrótce zobaczymy ją w „Tańcu z gwiazdami”.

 • "M jak miłość": Jak to się zaczęło?

  Po wakacyjnej przerwie - w poniedziałek, 28 sierpnia - widzowie TVP2 zobaczą premierowy, 1307. odcinek serialu. Kto pamięta, jak się to wszystko zaczęło? Rodzina Mostowiaków przeżywała chwile szczęścia, ale i tragedie. Jak to w życiu.

 • Co nowego w "M jak miłość"?

  Z jednej strony egoistki, walczące bez skrupułów o swoje szczęście. Z drugiej - matki, zatroskane o dzieci. Kto wygra? Zaczyna się pełen napięcia dziesiąty sezon "M jak miłość".

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  W czwartej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy Katarzynę Glinkę (38 l.), czyli Kasię Górkę z "Barw szczęścia". Aktorka pokazała już, że w rozrywkowych programach czuje się jak ryba(...). Taniec z gwiazdami" może okazać Małgorzata Pieńkowska (50 l.), od lat znana jako Marysia Rogowska z "M jak miłość". Jej rywalką będzie m.in. koleżanka po fachu, Ania Cieślak (35 l.), czyli Joanna...

 • Kto zatańczy z gwiazdami?

  Już 7 marca rusza kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Kto tym razem stawi się na parkiecie?

 • Robert Moskwa o losach Artura z "M jak miłość"

  ...jak Artura, nie wytrzymałbym nerwowo. A on? Oaza spokoju. Skoro rozmawiamy o kobietach - prywatnie ma pan śliczną narzeczoną Patrycję. Kto trzyma stery waszego związku? - Nikt! Falujemy, raz ja(...)Doktor Rogowski wrócił z Norwegii z tarczą, czy na tarczy? - Artur i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wrócili do Polski, bo za granicą im nie wyszło. Nigdy zresztą nie mieli dobrej ręki do biznesu...

 • Jak nie teraz, to kiedy?

  Jeszcze do niedawna zdrowo się odżywiała, miała czas na wyciszenie się, medytację, celebrowanie życia... Ostatnio jednak wszystko się zmieniło! Gwiazda "M jak miłość" postanowiła bowiem zadebiutować w całkiem nowej roli - Małgorzata Pieńkowska została producentką przedstawienia teatralnego.

 • Joanna Koroniewska: Nie narzekam na brak pracy

  Kolorowa prasa oraz plotkarskie portale rozpisują się ostatnio o możliwym powrocie Joanny Koroniewskiej na plan serialu "M jak miłość". Nie byłaby pierwsza. Fani "Emki" doświadczyli już powrotu Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

 • Potrójny jubileusz Teresy Lipowskiej

  Teresa Lipowska, czyli seniorka rodu Mostowiaków w "M jak miłość", świętowała w sobotę, 8 września, potrójny jubileusz: 75. urodziny, 55 lat pracy zawodowej i 12 lat w serialu. Sprawdź, kto składał jej życzenia.

Zdjęcia na temat: kto za pieńkowską w m jak miłość
Dyskusje na temat: kto za pieńkowską w m jak miłość