• Informacje na temat:

  kuba auto

Artykuły na temat: kuba auto
 • Kuba Wojewódzki uniewinniony!

  ...auto Wojewódzkiemu, ten uderzył w szybę, po czym "zbiegł z miejsca zdarzenia, jadąc pod prąd". P. zapewnił sąd, że nie ma negatywnego stosunku do Wojewódzkiego, chce tylko "by sprawiedliwość działała...

 • Mam dwa zabytkowe auta

  ...boisz się zaszufladkowania? Przemysław Cypryański: Nie, ponieważ na ulicy słyszę: Przemek Cypryański, a nie Kuba. Poza tym jestem w serialu od roku, a w tym czasie udało mi się zagrać w innych(...) sprawiłeś sobie nowe auto? Przemysław Cypryański: Mam dwa zabytkowe auta - Garbusa z 1969 roku i sportową Corvettę z 1974 . Marzyłem o niej od dawna. Już sama sylwetka tego samochodu jest...

 • Kuba Wojewódzki: Bez tabu!

  Choć niedawno hucznie obchodził 50. urodziny, nie zwalnia tempa, nie zamierza też rezygnować z prowokacji, skandali i ostrego języka. Jego autorski program "Kuba Wojewódzki" wciąż gromadzi przed telewizorami tłumy widzów.

 • Skoda Auto Muzyka: Maria Sadowska wybrała

  Poniżej możecie sprawdzić pięciu wykonawców, których wybrała Maria Sadowska w konkursie Skoda Auto Muzyka.

 • Skoda Auto Muzyka: Podopieczni Marii Sadowskiej po przesłuchaniach

  ...- Stawiam na inność. Żeby być artystą trzeba być innym - podkreśla w rozmowie z Interią Maria Sadowska, komentując swoją piątkę wybraną w konkursie Skoda Auto Muzyka.

 • Edyta Górniak jedzie do Kuby Wojewódzkiego. Powrót po 9 latach

  ..."Będzie gorąco" - tak Kuba Wojewódzki zapowiedział finałowy odcinek kolejnego sezonu swojego show w TVN. Na jego kanapie we wtorek (26 listopada) pojawią się wokalistka Edyta Górniak i dziennikarz Michał Figurski.

 • Nie tłumaczę się za Ryśka!

  Piotr Cyrwus czuje frustrację, kiedy dziennikarze wciąż pytają go tylko o rolę Ryśka Lubicza z "Klanu" . Znany krakowski aktor, który ostatnio mieszka głównie w Warszawie, opowiada o popularności, pokusach show-biznesu i dlaczego nie ucieszył się, kiedy do swego programu zaprosił go Kuba Wojewódzki.

 • Rządzi nim złość!

  Kuba Wojewódzki uwielbia krytykować innych, chociaż sam nie jest święty. Niedawno na ulicy rzucił się na fotografa.

 • Zabawki Cypryańskiego

  Kuba, były policjant, grany w "M jak miłość" przez Przemysława Cypryańskiego, w końcu kupił wraz z kolegą upragniony motor. Okazuje się, że nie tylko serial owa postać spełniła swoje marzenie.

 • Adam Zdrójkowski: Złapałem złodzieja

  Podczas wakacji w Lizbonie Adam Zdrójkowski na gorącym uczynku złapał kieszonkowca, który chciał okraść starsze małżeństwo. Aktor szybko uniemożliwił tę próbę i na swoim Instagramie apelował do followersów, by pilnowali swoich portfeli i saszetek z dokumentami. Ostatnio Kuba Boski z Rodzinki.pl przestrzegał także przed - jego zdaniem - nieuczciwym taksówkarzem, który pracuje dla jednej...

Zdjęcia na temat: kuba auto
Dyskusje na temat: kuba auto
 • Re: M jak miłość

  rywalka przy okazji trochę się poobija, namawia ją, by jeździła po osiedlu. W trakcie treningu Ewa traci równowagę i wpada pod auto Szymona. W szpitalu okazuje się, że doznała poważnych obrażeń(...) sumę pieniędzy. Ostrzega, że jeśli Kuba nie zgodzi się na jego warunki, będzie musiał go zabić. Kilka godzin później Ziober za pośrednictwem Podleśnego oddaje Wrońskiemu walizkę z pieniędzmi.