• Informacje na temat:

  kuba sienkiewicz

Artykuły na temat: kuba sienkiewicz
 • Elektryczne Gitary: Kuba Sienkiewicz po Opolu i płyta "Czasowniki"

  W poniedziałek (13 czerwca) do sklepów trafi nowy album Elektrycznych Gitar zatytułowany "Czasowniki". Lider grupy, Kuba Sienkiewicz, na Facebooku opowiedział natomiast o kontrowersjach związanych z występem formacji na Festiwalu w Opolu.

 • Kuba Sienkiewicz: "Śpiewanie to przygoda"

  ..."Nie biorę udziału w wyścigach" - deklaruje Kuba Sienkiewicz, na co dzień wokalista zespołu Elektryczne Gitary, w rozmowie z INTERIA.PL. Na początku czerwca ukazała się firmowana jego nazwiskiem płyta "Powrót brata".

 • Kuba Sienkiewicz: "Powrót brata"

  Kuba Sienkiewicz, lider Elektrycznych Gitar, powraca z nową płytą, zatytułowaną "Powrót brata". Znajduje się na niej 14 piosenek, utrzymanych w estetyce, którą znamy już z jego wcześniejszych dokonań. Dodatkową atrakcją jest dołączona do albumu dodatkowa płyta, na której zgromadzono niepublikowane wcześniej utwory.

 • Kuba Sienkiewicz: Niezbędny dystans

  ..."Muszę zachowywać dystans do własnej twórczości, żeby nie popaść w śmieszność" - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Kuba Sienkiewicz. Lider Elektrycznych Gitar wydał niedawno solową płytę "Powrót brata", na której pozwala sobie na muzyczne eksperymenty, wykraczające poza formułę tego zespołu.

 • Kuba Sienkiewicz atakuje "dobrą zmianę". "Wydaje się na pomniki głupoty"

  ..." - stwierdził Sienkiewicz. Chwilę później dodał jeszcze mocniej: "Będziemy coraz częściej obserwować, jak wydaje się pieniądze zamiast na służbę zdrowia, to na pomniki głupoty, np. pomniki smoleńskie, na armię" - dodał muzyk, puentując, że działająca komisja smoleńska pochłonęła już i tak za dużo pieniędzy. To nie pierwszy raz, gdy Kuba Sienkiewicz otwarcie atakuje polityków "dobrej zmiany...

 • Krystyna Sienkiewicz nie żyje

  Nie żyje Krystyna Sienkiewicz. Aktorka estradowa, teatralna, filmowa i telewizyjna, artystka kabaretowa, pisarka i plastyczka, wielka miłośniczka zwierząt. Zmarła w niedzielę, 12 lutego, w Warszawie, dwa dni przed swoimi 82. urodzinami.

 • Benefis Krystyny Sienkiewicz

  Krystyna Sienkiewicz mówi, że "estrada to jej zakład pracy". W piątkowy wieczór, otoczona gronem przyjaciół i wielbicieli jej talentu, pełniła honory gospodyni benefisu, który w Teatrze Komedia zgromadził tłumy gości z całej Polski.

 • "Studio Yayo": Żarty z Kuby Sienkiewicza

  Emitowany w TVP Warszawa satyryczny program "Studio Yayo" podbija sieć. W niedzielę (26 czerwca) w sieci pojawił się kolejny odcinek. Tym razem uwagę większości internautów przyciągnął żart dotyczący Kuby Sienkiewicza.

 • Krystyna Sienkiewicz spoczęła na Powązkach Wojskowych

  Krystyna Sienkiewicz aktorka estradowa, teatralna, filmowa i telewizyjna, artystka kabaretowa, spoczęła we wtorek na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w kolumbarium VII. Aktorka zmarła w nocy z 11 na 12 lutego - dwa dni przed swymi 82. urodzinami...

 • Kuba Sienkiewicz, popularny muzyk i wokalista, frontman grupy Elektryczne Gitary, ma dla swych fanów niespodziankę. Właśnie ukazała się płyta "Kup pan cegłę (dla Amnesty)", która będzie jednak dystrybuowana wyłącznie przez Internet i na wybranych koncertach Sienkiewicza. Pieniądze ze sprzedaży płyty zasilą organizację obrony praw człowieka Amnesty International.

Zdjęcia na temat: kuba sienkiewicz
Wideo na temat: kuba sienkiewicz
 • Emocjonujący finał 11. sezonu "Przyjaciółek"!

  zakochał. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) nadal ukrywa przed wszystkimi swoją kiepską sytuację finansową. Patrycja (Joanna Liszowska) za wszelką cenę chce sprowadzić Wiktora (Paweł Deląg) z powrotem do domu, bo przed nimi rozprawa adopcyjna. Do mieszkania Ingi przychodzą Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek). Obaj oznajmiają jej, że wciąż ją kochają! Kuba (Wojciech Mecwaldowski

Dyskusje na temat: kuba sienkiewicz