• Informacje na temat:

  kuba wesołowski

Artykuły na temat: kuba wesołowski
 • Kuba Wesołowski spełnia się aktorsko

  Kuba Wesołowski nigdy nie przypuszczał, że "zostanie" strażakiem, nawet w serialu. "Jako dziecko marzyłem o tym, żeby ustawiać samoloty na lotniskowcach" - zdradza Wesołowski i przyznaje, że zawód aktora daje możliwości, o jakich nawet nie marzył.

 • Kuba Wesołowski o "Strażakach"

  ..."Zupa strażacka o 14:00? Coś cudownego" - rozpływa się Kuba Wesołowski. Pyszne obiady aktor jadał podczas pracy nad nowym serialem TVP1. W "Strażakach" kreuje czarny charakter, postać kapitana Rafała Boryckiego.

 • Kuba Wesołowski się zaręczył!

  Jakub Wesołowski, znany z serialu "Czas honoru" i "Komisarz Aleks", lada moment pożegna stan kawalerski. Aktor poprosił niedawno o rękę swoją ukochaną Agnieszkę. Ich ślub to kwestia najbliższych miesięcy!

 • Kuba Wesołowski: Wagary w kinie

  W kwestiach sercowych Igor, twój bohater, ma wyjątkowego pecha. Przeżył już wiele nieudanych związków, a kiedy wreszcie spotkał tę wymarzoną, to ona wylądowała... za kratkami! Kuba Wesołowski : - Przykra sprawa, ale z aktorskiego punktu widzenia, im więcej dramatu u naszych bohaterów, tym lepiej. Serial nie lubi spokoju i szczęścia. Dlatego nie narzekam, tym bardziej że mam ogromną przyjemność...

 • Modowe gafy Kuby Wesołowskiego

  Kuba Wesołowski jest niezwykle krytyczny wobec własnego poczucia stylu. Twierdzi, że absolutnie nie wie, co założyć na daną okazję i jak dopasować kolory, dlatego często korzysta z pomocy fachowców. Najbardziej zależy mu bowiem na tym, żeby na ściance nie zepsuć wizerunku żonie.

 • Kuba Wesołowski stawia na ruch, ale nie dba o dietę

  Kuba Wesołowski, aktor znany m.in. z serialu "Na Wspólnej", dba o swoją kondycję, ale nie o dietę. gwiazdor przyznaje, że choć jego żona gotuje zdrowo, on nadal stołuje się w fast foodach i jada chipsy. "W tym temacie nie jestem wzorem do naśladowania" - mówi.

 • Kuba Wesołowski ma plan B

  Nigdy nie myślę, że nie dam rady. Na starcie zawsze skupiam się na zwycięstwie - stwierdził w jednym z wywiadów Kuba Wesołowski. Sprawdzi tę teorię w praktyce, bo właśnie rozpoczyna nowy etap życia.

 • Kuba Wesołowski: Wyjątkowo i niebezpiecznie

  Jakub Wesołowski zagra jedną z głównych ról w filmie Jana Komasy "Miasto". Aktor nie kryje zadowolenia z możliwości udziału w produkcji opowiadającej o Powstaniu Warszawskim.

 • Kuba Wesołowski: Co go czeka?

  ...ładne i zamożne. Czy ktoś na nie poluje? Lucyna (Magdalena Walach) stanie się przynętą. Czy Bromski (Kuba Wesołowski) i Aleks ją obronią i zdemaskują mordercę, który czai się w jeziorze? "Telemax": Czy kolejne odcinki "Komisarza Aleksa" dorównują pierwszym? Kuba Wesołowski : Wydaje mi się, że druga część serialu będzie jeszcze bardziej udana. Dotarliśmy się i wiemy, co należy poprawić w serialu...

 • Kuba Wesołowski: Aktor z przypadku

  Od lat jest na fali. Szczęściarz, który ciężko pracuje na sukces. Uwielbiają go nie tylko fanki. Reżyserzy również lubią z nim pracować. Kuba Wesołowski (27 l.) jest szczęśliwy. Ale i tak czuje, że wszystko co najlepsze ciągle przed nim. I przeczuwamy, że się nie myli... Chciał pan być sportowcem, skończył dziennikarstwo, ale ostatecznie został aktorem... Kuba Wesołowski: - Wiem, że ciężko...

Zdjęcia na temat: kuba wesołowski
 • Kuba Wesołowski
 • Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek
 • Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek
Wideo na temat: kuba wesołowski
 • „Na Wspólnej”: Czego Kuba Wesołowski życzy Igorowi?

  „Igor to jest niezniszczalny gość” – śmieje się Kuba Wesołowski.

 • Ile dzieci będzie miał Kuba Wesołowski?

  Niedługo na antenie TVN ruszy druga edycja "Małych Gigantów". Jednym z opiekunów grup jest Kuba Wesołowski (30 l.). Aktor opowiedział w "Dzień Dobry TVN", jak dogaduje się z dziećmi w programie. "Planujemy razem imprezę" - zdradził Wesołowski. Wyjawił również, ile dzieci planuje mieć. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Kuba Wesołowski ocenia polskie WAGs! Co o nich myśli?

  Chociaż reprezentacja Polski odpadła w eliminacjach do półfinału Euro 2016, piłkarska gorączka nie słabnie. Emocje udzielają się również gwiazdom. Kuba Wesołowski opowiedział o swoim zamiłowaniu do piłki nożnej oraz opowiedział, dlaczego lubi oglądać Mistrzostwa Europy. Aktor przyznał, że piłkarski sukces jest w jakiejś części związany z partnerkami sportowców. Szczególnie kibicuje Ani

Dyskusje na temat: kuba wesołowski