• Informacje na temat:

  kuba wesołowski i maciej zakościelny czas honoru

Artykuły na temat: kuba wesołowski i maciej zakościelny czas honoru
 • Zakościelny walczy o honor

  Wiosna 1941 roku. Pięciu żołnierzy dywersantów zostaje przerzuconych z Londynu do Warszawy. Mają zorganizować zbrojne podziemie. Już dzisiaj pierwszy odcinek serial u "Czas honoru".

 • Kto oglądał "Czas honoru"?

  Emitowany od września do listopada br. serial "Czas honoru" oglądało w TVP1 średnio 2,86 mln widzów. Film opowiadał o losach czwórki młodych żołnierzy szkolonych w elitarnej jednostce "cichociemnych".

 • Trzeci sezon "Czasu honoru"

  Walka tajnych agentów, brutalne represje, zamachy na hitlerowskich dygnitarzy i codzienne życie w okupowanej Warszawie. Paweł Małaszyński w nowej roli agenta niemieckiego wywiadu. Zaczęły się prace na planie trzeciej serii "Czasu honoru".

 • "Czasu honoru" to nasz "Helikopter w ogniu"

  Ekipa serialu "Czas honoru" wraca z Dolnego Śląska do Warszawy. Będzie kręcić kolejną część zdjęć do serialu, który tym razem poświęcony jest Powstaniu Warszawskiemu. - To taki nasz "Helikopter w ogniu" - mówi aktor Jan Wieczorkowski, wielki miłośnik filmów o polskiej historii.

 • Wesołowski: O co będzie walczyć?

  Trwają zdjęcia do piątej, zapowiadanej jako ostatnia, serii "Czas honoru". Ta transza jest wspaniała. Bliska nam prywatnie i trudna - zapowiada odtwórca jednej z głównych ról, Kuba Wesołowski.

 • Maciej Zakościelny: Policjant, żołnierz, strażak

  Deklaruje, że chciałby zagrać brzydala, do roli mógłby przytyć albo schudnąć. Tymczasem filmowcy widzą w Macieju Zakościelnym tylko przystojniaka. Do tego odważnego i honorowego.

 • Co dalej w "Czasie honoru"?

  W nowej serii "Czasu honoru" zobaczymy jeszcze więcej dramatycznych scen, zaskakujących zwrotów akcji oraz... wątków miłosnych...

 • Trudne życie po wojnie

  Trwają zdjęcia do szóstego już sezonu "Czasu honoru". Jak ułożą się powojenne losy naszych ulubionych bohaterów?

 • Gruszka berlińską piosenkarką

  Karolina Gruszka dołączyła do obsady serial u "Czas honoru". W trzeciej serii produkcji TVP zobaczymy ją w roli znanej berlińskiej piosenkarki Ingeborg Neumann.

 • Gwiazdy seriali zaśpiewają

  ..., Kuba Wesołowski, Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki, Daniel Olbrychski, Grażyna Torbicka, Teresa Lipowska, Robert Moskwa oraz Borys Szyc.(...) seriali "Tancerze" i "Czas honoru" oraz gwiazdy programów "Pytanie na śniadanie" i "Kocham Cię Polsko". Gośćmi specjalnymi będą laureatki tegorocznego Sopot Hit Festiwal: Ewa Farna oraz Katerina...

Dyskusje na temat: kuba wesołowski i maciej zakościelny czas honoru
 • Re: "Morowe panny": Żeńska wersja "Czasu honoru" wiosną w TVP!

  To ja oceniłam serial jako pierwsza. Dałam mu 10 punktów, tak jak mojemu ukochanemu serialowi, jakim jest 'Czas Honoru'. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, a 'Morowe Panny' powtórzą sukces powyższej produkcji, a młode aktorki będą miały przewrotną karierę jak Maciej Zakościelny czy Kuba Wesołowski :) Trzymam kciuki!