• Informacje na temat:

  kuba wesołowski partnerka

Artykuły na temat: kuba wesołowski partnerka
 • Kuba Wesołowski planuje ślub

  Kuba Wesołowski (27 l.), aktor znany m.in. z serialu "Na Wspólnej", i jego partnerka Agnieszka Szczurek (26 l.) postanowili zalegalizować swój związek.

 • Kuba Wesołowski: Aktor z przypadku

  Dobrze zbudowany, świetnie się ubiera, na pytania odpowiada z urzekającym uśmiechem. Widać, że wie jak zrobić piorunujące wrażenie.

 • Kuba Wesołowski: Żona po ślubie trzyma go krótko!

  Koledzy zarzucają Kubie Wesołowskiemu (29 l.), że przesadnie słucha swojej małżonki.

 • Wesołowski bez Weroniki!

  Kuba Wesołowski i Weronika Książkiewicz nie są już parą - informuje 'Fakt".

 • Kuba Wesołowski: Znamy szczegóły jego ślubu!

  Ślub Kuby Wesołowskiego (29 l.) i Agnieszki Szczurek (27 l.) zbliża się wielkimi krokami. Wesele odbędzie się w należącym do aktora hotelu, a na przyjęciu będzie się bawiło około stu gości.

 • Edyta Herbuś w "Tańcu z gwiazdami"?

  Edyta Herbuś rozważa możliwość powrotu na parkiet "Tańca z gwiazdami". Podobno producenci 14. edycji show złożyli jej ofertę zatańczenia w parze w jednym z uczestników programu.

 • Kuba Wesołowski: Aktor z przypadku

  Od lat jest na fali. Szczęściarz, który ciężko pracuje na sukces. Uwielbiają go nie tylko fanki. Reżyserzy również lubią z nim pracować. Kuba Wesołowski (27 l.) jest szczęśliwy. Ale i tak czuje, że(...) "Komisarz Alex". Dzielnie wywalczył pan rekord oglądalności! - To już nie tylko moja zasługa. Cały zespół spisał się na medal. Moja serialowa partnerka, Magdalena Walach, jest fantastyczna. Ona jest...

 • Wojciech Zieliński w nowym serialu

  Coraz częściej pojawia się na ekranie. Wiosną Wojciech Zieliński zagra w nowym serialu TVP - "1920. Wojna i miłość".

 • Wesołowski ma własny... hotel

  Kuba Wesołowski przygotowuje się do ślubu z Agnieszką Szczurek. Uroczystość odbędzie się w hotelu, którego aktor jest współwłaścicielem.

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

Wideo na temat: kuba wesołowski partnerka
 • Kuba Wesołowski ocenia polskie WAGs! Co o nich myśli?

  Chociaż reprezentacja Polski odpadła w eliminacjach do półfinału Euro 2016, piłkarska gorączka nie słabnie. Emocje udzielają się również gwiazdom. Kuba Wesołowski opowiedział o swoim zamiłowaniu do piłki nożnej oraz opowiedział, dlaczego lubi oglądać Mistrzostwa Europy. Aktor przyznał, że piłkarski sukces jest w jakiejś części związany z partnerkami sportowców. Szczególnie kibicuje Ani

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Szczurek o tym, co stresuje Wesołowskiego

  Agnieszka przekonuje, że Kuba zawsze stresuje się, gdy ogląda filmy ze swoim udziałem. Ponoć zawsze czeka też na surową ocenę swojej partnerki. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...