• Informacje na temat:

  kuba wesołowski w na wspólnej

Artykuły na temat: kuba wesołowski w na wspólnej
 • Kuba Wesołowski spełnia się aktorsko

  Kuba Wesołowski nigdy nie przypuszczał, że "zostanie" strażakiem, nawet w serialu. "Jako dziecko marzyłem o tym, żeby ustawiać samoloty na lotniskowcach" - zdradza Wesołowski i przyznaje, że zawód aktora daje możliwości, o jakich nawet nie marzył.

 • Kuba Wesołowski: Wagary w kinie

  Od najmłodszych lat jego wielką pasją było kino. Tajniki zawodu aktorskiego zaczął zgłębiać 13 lat temu na planie serialu "Na Wspólnej", gdzie do dziś gra Igora.

 • Kuba Wesołowski stawia na ruch, ale nie dba o dietę

  Kuba Wesołowski, aktor znany m.in. z serialu "Na Wspólnej", dba o swoją kondycję, ale nie o dietę. gwiazdor przyznaje, że choć jego żona gotuje zdrowo, on nadal stołuje się w fast foodach i jada chipsy. "W tym temacie nie jestem wzorem do naśladowania" - mówi.

 • Kuba Wesołowski ma plan B

  Nigdy nie myślę, że nie dam rady. Na starcie zawsze skupiam się na zwycięstwie - stwierdził w jednym z wywiadów Kuba Wesołowski. Sprawdzi tę teorię w praktyce, bo właśnie rozpoczyna nowy etap życia.

 • Kuba Wesołowski: Wyjątkowo i niebezpiecznie

  Jakub Wesołowski zagra jedną z głównych ról w filmie Jana Komasy "Miasto". Aktor nie kryje zadowolenia z możliwości udziału w produkcji opowiadającej o Powstaniu Warszawskim.

 • Kuba Wesołowski: Aktor z przypadku

  Od lat jest na fali. Szczęściarz, który ciężko pracuje na sukces. Uwielbiają go nie tylko fanki. Reżyserzy również lubią z nim pracować. Kuba Wesołowski (27 l.) jest szczęśliwy. Ale i tak czuje, że wszystko co najlepsze ciągle przed nim. I przeczuwamy, że się nie myli... Chciał pan być sportowcem, skończył dziennikarstwo, ale ostatecznie został aktorem... Kuba Wesołowski: - Wiem, że ciężko...

 • Jakub Wesołowski biznesmenem

  Zdaniem wielu najprzystojniejszy jest w mundurze. Dlatego reżyserzy tak chętnie obsadzają Jakuba Wesołowskiego (30 l.) w produkcjach o tematyce wojennej, jak choćby w serialu "Czas honoru" czy filmie(...) w serialu "Na Wspólnej" była trampoliną do kariery, ale po kilku latach pracy w serialu TVN, w którym zaczynał jako 17-latek, zapragnął szukać nowego sposobu na życie. W Collegium Civitas zaczął...

 • Kuszenie Kuby Wesołowskiego

  Masaż relaksacyjny? Pani Kochanek? - w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej" na Igora Nowaka (Kuba Wesołowski) czekają nie lada atrakcje. I... pułapki.

 • Kim chciał być Wesołowski?

  ..."Całe życie chciałem być architektem. Marzyłem też, żeby zostać super bohaterem, który uratuje świat" - opowiada Jakub Wesołowski.

 • Chłopięcy urok Jakuba Wesołowskiego

  Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", ma powody do dumy! Stoi bowiem przed szansą zdobycia aż dwóch prestiżowych nagród telewizyjnych - Telekamery "Tele Tygodnia" i Wiktora.

Zdjęcia na temat: kuba wesołowski w na wspólnej
Wideo na temat: kuba wesołowski w na wspólnej
Dyskusje na temat: kuba wesołowski w na wspólnej