• Informacje na temat:

  kuba wesołowski wypadek

Artykuły na temat: kuba wesołowski wypadek
 • "Na Wspólnej": Tak zginie ukochana Igora! Mamy zdjęcia!

  Tuż przed swoją śmiercią Magda (Karolina Nolbrzak) odrzuci oświadczyny Kazika (Dobromir Dymecki), bo wybierze... Igora (Kuba Wesołowski). Tyle że nie zdąży mu o tym powiedzieć, bo będzie miała wypadek i pożegna się ze światem żywych.

 • Wesołowski: Z Lindą i Przybylską

  W serialu "Na Wspólnej" Kuba Wesołowski gra od początku, już siedem lat! Na naszych oczach z chłopca zmienił się w przystojnego mężczyznę. Aktorstwo stało się jego pasją. Wkrótce zobaczymy go w nowej roli w "Klubie szalonych dziewic" .

 • Polski "Komisarz Rex"

  W Łodzi od 1 września powstaje nowy serial TVP 1. Premiera "Komisarza Aleksa" zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku. U boku głównego bohatera, czyli psa Rocky'ego zobaczymy Jakuba Wesołowskiego.

 • Dorastanie na ekranie

  Kiedyś chciałem zmienić świat, teraz walczę o to, by on mnie nie zmienił - wyznaje Kuba Wesołowski.

 • "Strażacy 2": Powrót zaklinaczy płomieni

  Od katastrofy kolejowej pod Żyrardowem rozpocznie się kolejny sezon "Strażaków". Do akcji ratowniczej włączą się wszystkie jednostki z okolicy. Czy zdążą z pomocą? Kraksa, pożar i wypadek(...) i wypadek busa - powiedział reżyser Maciej Dejczer. Z pomocą konsultanta Szczegóły uzgadniał nie tylko z aktorami, ale i z konsultantem serialu, starszym aspirantem Leszkiem Borlikiem. Zastępca...

 • "Na Wspólnej": Będzie kaleką?

  Ciemna uliczka, zamaskowany motocyklista i niespodziewany atak. Igor (Kuba Wesołowski) nie spodziewał się, że zapłaci tak wysoką cenę za jeden ze swoich licznych romansów.

 • "Strażacy": Drugi sezon już na wiosnę

  ...przeciwnie. Jego konflikt z Rafałem Boryckim (Kuba Wesołowski) nasila się. Główną przyczyną jest fakt, że jego bezpośredni przełożony i dowódca jednostki zostaje zdegradowany... Czy mimo tego będą potrafili(...) Adama, Wojtek (Maciej Mikołajczyk). Fizycznie ma się coraz lepiej, jednak wypadek, któremu uległ, pozostawił w nim ślad - każdy wyjazd na akcję to dla niego wielka trauma, którą stara się ukryć. Przez...

 • "Czas honoru": Więcej scen akcji

  Słoneczny poranek gdzieś pod Kampinosem. Spod lasu dobiegają wystrzały i pisk opon. Na widok policjantów zabezpieczających drogę przychodzi pierwsza myśl - pościg, wypadek? Ktoś krzyczy "Potrzebny lekarz!". Kilkanaście metrów dalej, nieoczekiwanie, współczesność przechodzi w przeszłość.

 • Ostatnie spotkanie z Mają

  Do spotkania dojdzie zupełnie przez przypadek. Widzowie zobaczą to w 1254. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 17 marca). Maja i Igor postanowią ze sobą porozmawiać. Kochanowska (Agnieszka Żulewska) przeprosi Nowaka (Kuba Wesołowski) za to, że nie miała odwagi powiedzieć mu prosto w oczy, iż spodziewa się dziecka Tadeusza Nowickiego (Jacek Poniedziałek) i odchodzi. "Igor, zrozum, nie...

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.