• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki i goście

Artykuły na temat: kuba wojewódzki i goście
 • Kuba Wojewódzki: Bez tabu!

  Choć niedawno hucznie obchodził 50. urodziny, nie zwalnia tempa, nie zamierza też rezygnować z prowokacji, skandali i ostrego języka. Jego autorski program "Kuba Wojewódzki" wciąż gromadzi przed telewizorami tłumy widzów.

 • Kuba Wojewódzki: Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło w programie

  Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło będą gośćmi najbliższego (23 października) odcinka programu Kuby Wojewódzkiego.

 • Goście "Poplisty" i "Kuby Wojewódzkiego"

  Śląski zespół Underground będzie gościł w "Popliście", pokazanej przez Polsat w niedzielę, 25 stycznia. Tego samego dnia w programie Kuby Wojewódzki pojawi się Małgorzata Ostrowska, była wokalistka grupy Lombard, niedoszła reprezentantka Polski w najnowszym konkursie Eurowizji. Na scenie zaprezentuje się natomiast grupa Tosteer.

 • Wojewódzki i Rock - ich muzyczni goście

  Anja Orthodox z zespołu Closterkeller oraz Izabella Skrybant ze słynnego Tercetu Egzotycznego, będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego w jego najbliższym programie, w niedzielę, 14 grudnia. Natomiast w "Popliście", nadawanej tego dnia o 9.30, pojawi się młoda grupa Ptaszyska rodem z Częstochowy.

 • Kuba Wojewódzki zakpił z Tomka Luberta i DJ-a Adamusa

  Kuba Wojewódzki zaatakował DJ-a Adamusa, który opuścił jego talk show w TVN i przeszedł do Polsatu. Dostało się również Tomkowi Lubertowi.

 • LPR donosi na Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki może mieć kłopoty z wymiarem sprawiedliwości, bowiem działacz Ligi Polskich Rodzin i były wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski złożył w warszawskiej prokuratorze doniesienie, że prezenter umożliwił gościom swojego programu znieważenie polskiej flagi - pisze serwis MWMedia.

 • Muzyczni goście Wojewódzkiego i Rocka

  Andrzej "Piasek" Piaseczny i Ryszard Rynkowski będą gośćmi "Kuby Wojewódzkiego" w kolejnym, niedzielnym wydaniu tego programu. Wcześniej tego samego dnia, w "Popliście" wystąpi Aurelia Leśniak z olsztyńskiej grupy literacko-muzycznej "Scena Babel".

 • Drzyzga, Majewski, Wojewódzki: Co nowego?

  Czy Ewa Drzyzga, Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski po raz kolejny przyciągną przed telewizory miliony Polaków?

 • Wiśniewski: Wojewódzki jest zerem

  Wojewódzki jest zerem - uważa Michał Wiśniewski. Jak napisał dziennik "Fakt", lider grupy Ich Troje nie ma zamiaru zapraszać byłego jurora "Idola" do swego nowego talk-show w telewizji TVN. Wcześniej Kuba twierdził, że odrzucił zaproszenie Wiśniewskiego.

 • DJ Adamus ostro o Kubie Wojewódzkim: To nie moja wibracja

  ..., którego z tych demonów będziemy dokarmiać. Kuba wybrał. Dla mnie o tyle dziwnie, że pamiętałem go jeszcze jako naczelnego "Brumu". Wtedy był fajnym gościem, mocno zintegrowanym z dziennikarzami(...), jaki jest naprawdę. Tego może nie wiedzieć nawet on, ale dla mnie jasne jest, że wszystkiego nie da się wykreować. Nie da się grać tyle lat skurwysyna, będąc fajnym, pozytywnym gościem. Kuba najczęściej...