• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki i kazik

Artykuły na temat: kuba wojewódzki i kazik
 • ...w "Tygodniku Powszechnym". Kuba Wojewódzki podkreśla, że bycie w Polsce ateistą to akt odwagi i suwerennego myślenia. O swoich wyborach mówi więc wprost! "Religia jest albo dla tchórzy, albo dla(...) wyznała w programie Kuby Wojewódzkiego - została zaszczuta. "Wierzyłam bardzo długo. Natomiast po tej sprawie z Biblią oczekiwałam zupełnie innej reakcji jeśli chodzi o księży, trochę mnie zaszczuli...

 • Wojewódzki i Figurski drwią z Kazika

  Kuba Wojewódzki i Michał Figurski nagrali piosenkę, w której nawiązują do sporu Kazika Staszewskiego z radiem Eska Rock.

 • Zaskakujący ranking osobowości

  ...ze względu na kondycję ich "marki". Badanie pokazało, że Anna Mucha, Doda, Donald Tusk, Edyta Górniak, Janusz Palikot, Katarzyna Cichopek, Kuba Wojewódzki, Paweł Wilczak, Szymon Majewski, Tomasz Lis(...), Lecha Wałęsę, Kazika Staszewskiego, Wojciecha Waglewskiego, Muńka Staszczyka i Zbigniewa Hołdysa. W grupie "marek ekskluzywnych", czyli osób rzadko pojawiających się w mediach, jednak wciąż budzące...

 • Kazik atakuje radio, radio kontratakuje

  Kazik Staszewski zaatakował radio Eska Rock po tym, jak przedstawiciele rozgłośni poprosili zespół wokalisty o skrócenie swojego singla na potrzeby anteny.

 • Rock odpowiada Wojewódzkiemu

  W ostatnim numerze "Polityki" Kuba Wojewódzki skrytykował odbywający się w pierwszy weekend czerwca Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Z jurorem "X-Factora" polemizuje prowadzący sopocką imprezę Maciej Rock.

 • Dla kogo muzyczny "Paszport"?

  Braterski duet Fisz i Emade, znana z "Idola" wokalistka Ania Dąbrowska i zwana "pierwszą damą polskiego clubbingu" Novika to trójka nominowanych do "Paszportów" w kategorii muzyka popularna, nagród przyznawanych przez tygodnik "Polityka". "Mijający rok nie przyniósł rewelacji, które pogodziłyby zróżnicowane gusta fanów i recenzentów" - czytamy w redakcyjnym komentarzu.

 • Kazik Staszewski: To Leszczyński miał być ostry

  Na internetowej stronie Kazika Staszewskiego znaleźć można utwór "Idol", w którym piosenkarz przedstawia swoje zdanie na temat słynnego telewizyjnego show. Wygląda na to, że Kazik nie miałby w programie zbyt wielkich szans na wygraną.

 • Dive3d w Mystic Production

  Warszawska grupa Dive3d podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Mystic Production. Lada dzień zespół wejdzie do studia Quazar, by pod okiem realizatora Sławomira Janowskiego (m.in. Kazik, KNŻ, Pudelsi) zarejestrować debiutancki materiał. Album zatytułowany "Aura" trafi na rynek jesienią.

 • Kangaroz sprofanował hymn

  Na kilka dni przed świętem Konstytucji 3 maja Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał wyrok w sprawie rzekomej profanacji "Mazurka Dąbrowskiego". Miał się jej dopuścić olsztyński zespół Kangaroz w programie Kuby Wojewódzkiego. Urażony mieszkaniec Krakowa nie dostanie - jak się domagał - 50 tys. zł zadośćuczynienia. Zespół nawet nie wiedział, że w sądzie toczyła się sprawa.

 • Muzyczna niedziela w Polsacie

  W niedzielę, 16 listopada, dwa popularne programy nadawane przez telewizję Polsat, gościć będą trójkę polskich wykonawców muzycznych. W "Popliście" pojawi się zdobywający coraz większą popularność zespół Skangur oraz Katarzyna Nosowska, wokalistka grupy Hey. Natomiast gościem "Kuby Wojewódzkiego" będzie hiphopowa formacja Sistars, zbierająca ostatnio bardzo dobre recenzje.