• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki ile ma lat

Artykuły na temat: kuba wojewódzki ile ma lat
 • "Milionerzy": Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

  W ostatnim odcinku "Milionerów" padło pytanie o wiek Kuby Wojewódzkiego, które wywołało niemałe poruszenie wśród internautów.

 • Kuba Wojewódzki odda Porsche?

  Już niedługo na sklepowe półki trafi płyta zawierająca największe przeboje grupy Papa Dance. W udany powrót jednego z najpopularniejszych zespołów lat 80. nie wierzy Kuba Wojewódzki, który w ostatnio znany jest przede wszystkim jako juror w programie "Idol". Zapowiedział on, że jeśli autorzy przeboju "Nasz Disneyland" odniosą sukces, to podaruje wokaliście Pawłowi Stasiakowi swoje porsche.

 • Renata Kaczoruk pozywa TVP! "Kuba, dołączam do Ciebie"

  Renata Kaczoruk to kolejna celebrytka, która pozywa TVP i twórcę dokumentu "Nic się nie stało". "Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczystą grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to, czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków" - pisze była partnerka Kuby Wojewódzkiego.

 • Norbi u Kuby Wojewódzkiego zdradził, ile zarabia

  Świętujący po 15 latach premierę nowej płyty Norbi, pamiętany z przeboju "Kobiety są gorące", gościł w programie Kuby Wojewódzkiego.

 • Majewski i Wojewódzki najdrożsi!

  Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki oraz Jurek Owsiak to pierwsza trójka rankingu 100. najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszyscy awansowali na listę spoza pierwszej dziesiątki. Rok temu na szczycie notowania był Marek Kondrat.

 • 20 lat TVN-u: Największe kariery po "Mam talent" i "X Factorze"

  ..., że Kuba Wojewódzki niemal zaniemówił. Od wykonania piosenki Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" zaczęła się jego przygoda z programem, a zarazem z rodzimym show-biznesem. U Wojewódzkiego(...)Michał Szpak ("X Factor", 2011 rok) "Kolorowy ptak" - tak swoją osobę na castingach do "X-Factora" podsumował Michał Szpak . Kilka lat później niezwykle barwnego artystę pokochały miliony Polaków...

 • Urszula o płycie "Biała droga" po 20 latach

  ...21 marca 1996 r., w pierwszy dzień wiosny, do sprzedaży trafiła płyta "Biała droga" Urszuli, która przyniosła takie przeboje, jak "Konik na biegunach", "Na sen" czy "Niebo dla ciebie". Sprawdźcie, co wokalistka mówi o poszczególnych utworach po 20 latach.

 • "Nic się nie stało": Ostre reakcje gwiazd po emisji kontrowersyjnego dokumentu w TVP

  Nie trzeba było długo czekać na reakcje gwiazd po emisji dokumentu "Nic się nie stało" w TVP. Film zapowiadany był jako wstrząsająca relacja, opowiadająca o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. Swe oświadczenia wystosowali do tej pory Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Radosław Majdan, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk i Blanka Lipińska. To zapewne nie koniec tej afery.

 • Szymon Majewski: "W końcu postanowiliśmy być śmieszni"

  Niebawem zobaczymy nowe odcinki popularnego programu "Szymon Majewski Show". Czym tym razem rozbawi nas prowadzący i jego ekipa? Wiadomo na przykład, że nowymi bohaterami "Rozmów w tłoku" będą m.in. Kuba Wojewódzki i Stefan Niesiołowski. Ale to nie wszystkie zmiany.

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.