• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki konferencja tvn

Artykuły na temat: kuba wojewódzki konferencja tvn
 • Kuba Wojewódzki z modelką nad morzem! Pozują z bałwanami!

  Kuba Wojewódzki (52 l.) i Renata Kaczoruk (27 l.) pochwalili się zdjęciami z wyjazdu nad morze. Przy okazji zakpili z Oliviera Janiaka...

 • Co TVN przygotował na wiosnę?

  W Centrum Nauki Kopernik w poniedziałek, 7 lutego, odbyła się konferencja prezentująca wiosenną ramówkę TVN. Stacja od lutego dołączy do programu kilka nowości.

 • Wiosna w TVN

  ...swojej strefy komfortu. Dlatego też w ramówce znalazły się programy, które mogliśmy oglądać rok, dwa, a nawet 12 lat wcześniej...  Kuba Wojewódzki", "MasterChef Junior", "Kuchenne rewolucje" czy(...)Brak nowości serialowych W tym sezonie TVN stawia na sprawdzone (choć po części takie, które przejadły się już widzowi) produkcje. Dlatego "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską zacznie się...

 • Kuba Wojewódzki bez oklasków

  Na premierze jesiennej ramówki telewizji TVN wśród gwiazd stacji pojawił się m.in. Kuba Wojewódzki. Mimo zachęcania publiczności do gromkich braw, dziennikarz spotkał się jedynie z niezręczną ciszą.

 • Zaskakujące kulisy konferencji ramówkowej TVN! Już wiadomo, dlaczego Hanna Lis nie przyszła!

  Do niedawna to Kinga była gwiazdą TVN-u. Teraz po piętach depczą jej Rozenek i jej największy wróg, czyli Hanka Lis. Ta ostatnia wciąż musi mieć jednak wyrzuty sumienia, bo sprytnie uniknęła spotkania z Rusin.

 • "Mam talent!": Złamią regulamin?

  W sobotę, 24 października, jurorzy programu "Mam talent!", czyli Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki wyłonili finałową czterdziestkę uczestników. Po ogłoszeniu nominacji w Internecie zawrzało. Twórcy show nie wykluczają, że zdecydują się na złamanie regulaminu.

 • Dziennikarka TVN zaatakowana w Poznaniu! Rzucili w nią workiem z cieczą!

  Czyżby dla dziennikarzy TVN zaczynały się naprawdę ciężkie czasy?

 • "Lekarze" i "MasterChef" jesienią w TVN

  Jesienna ramówka stacji TVN stoi pod znakiem znanych już seriali i programów, jednak widzowie zobaczą też kilka nowości. W propozycjach programowych na jesień znalazł się m.in. nowy serial "Lekarze" oraz kulinarne show "MasterChef".

 • Dziennikarze krytykują Radwańską za bojkot TVN!

  Znana tenisistka ruszyła na wojnę z mediami. Po tym, jak zakazała dziennikarzom TVN przychodzenia na jej konferencje, rozpętała się burza...

 • Nowe gwiazdy telewizji TVN

  Ewa Farna, Roma Gąsiorowska, Dominika Kulczyk i Tomasz Ossoliński to nowe gwiazdy telewizji TVN. Stacja zaprezentowała wiosenną ramówkę.

Wideo na temat: kuba wojewódzki konferencja tvn
 • Filip Chajzer: Do końca życia tematów mi nie zabraknie

  Warszawa. W czwartek (12.02) stacja TVN przedstawiła wiosenną ramówkę na 2015 rok. Na konferencji, poprowadzonej przez Marcina Prokopa i Szymona Hołownię, zaprezentowała się plejada gwiazd stacji. Na ekranach telewizorów wiosną nie zabraknie znanych i lubianych programów i seriali, m.in. "Project runway", "Kuchenne rewolucje", "Kuba Wojewódzki", "Rozmowy w toku" czy "Na językach". Pojawią się