• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki przeprasza

Artykuły na temat: kuba wojewódzki przeprasza
 • Figurski przeprasza Wojewódzkiego za okładkę "Wprost"

  Michał Figurski przeprosił Kubę Wojewódzkiego za okładkę najnowszego numeru tygodnika "Wprost". Dziennikarz twierdzi, że nie wiedział nic o pomyśle redakcji na skonfrontowanie jego wizerunku z osobą gwiazdy TVN-u.

 • "Kuba Wojewódzki": Katarzyna Nosowska zawstydziła Dawida Podsiadło?

  Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło byli gośćmi Kuby Wojewódzkiego we wtorek 23 października.

 • Kuba Wojewódzki atakuje PO

  W wywiadzie przeprowadzonym z okazji 50. urodzin Kuby Wojewódzkiego juror "X Factor" wyraził rozczarowanie rządami Platformy Obywatelskiej.

 • Wojewódzki: "Debil z Polski wzbudził ciekawość"

  Kuba Wojewódzki nie widzi powodu, aby przepraszać za swój występ w finale "Światowego Idola". Polski juror twierdzi, że zaproponowano mu udział w jednej z zagranicznych edycji programu, a angielskiego jurora Simona Cowella, który nazwał go "kretynem z Polski", określa mianem "narcyza turbo".

 • Kiepski przeprosił Mroczków

  Szok! Andrzej Grabowski publicznie przeprosił najpopularniejszych serial owych braci w IV RP. Przeprosiny wywarł na nim Kuba Wojewódzki.

 • Znowu obrażają

  W swojej porannej audycji radio wej Michał Figurski i Kuba Wojewódzki obrazili łodzian. Skandowali antysemickie hasła obrażające Widzew Łódź.

 • O.N.A. powróci?

  Gościem wtorkowego (13 marca) programu Kuby Wojewódzkiego był Grzegorz Skawiński. Muzyk nie wykluczył ponownej współpracy z wokalistką Agnieszką Chylińską, z którą odnosił sukcesy w grupie O.N.A.

 • "X Factor": Czesław Mozil "odstrzelił" Mateusza Guzowskiego

  Mateusza, przerwał mu Kuba Wojewódzki. "Nie, Czesław, nie. Przepraszam, to jest twoja decyzja, ale pozwól... to będzie świństwo, jeżeli ten chłopak nie znajdzie się tam. To będzie świństwo. Nie wierzę, że człowiek o takim sercu i guście jak ty potrafi coś takiego zrobić" - próbował manipulować Czesławem Kuba. Mimo to Mozil pozostał nieugięty i poinformował Mateusza Guzowskiego o odpadnięciu z programu...

 • "The Voice of Poland": Kacper Gołda urzekł trenerów. Widzowie podzieleni

  Kuba Wojewódzki . "Myślałam, że przyszedł kosmita, a przyszła wielka gwiazda. To było świetne" - komplementowała go Ewa Farna . Gołda trafił do drużyny Czesława Mozila , jednak widzowie nie mieli okazji zobaczyć go na żywo. W kolejnych latach kariera Kacpra nie rozwinęła się tak, jak spodziewał się tego Wojewódzki. Gołda zaliczył m.in. duet z Varius Manx (zaśpiewali "Africa" Toto), a także...

 • "X Factor": Dwa tysiące razy "tak"

  ...fenomen pana Wojciecha była wokalistka Blue Cafe. "Dwa tysiące razy tak" - podsumował ten występ Kuba Wojewódzki. "Przy takim 16-latku my w ogóle nie powinniśmy mieć prawa głosu" - kręciła głową Tatiana(...) w tym roku skazane na pożarcie. "Chyba wszyscy znamy ten numer, a okazało się, że można podłożyć bombę pod każdą nutę i eksplodować po swojemu" - zachwalał zespół Kuba Wojewódzki. Zaimponowała jurorom...