• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki rodzina

Artykuły na temat: kuba wojewódzki rodzina
 • Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znów parą? Aktorka komentuje

  O tym, jakoby Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mieli do siebie wrócić po latach, jest od pewnego czasu coraz głośniej. Pojawia się coraz więcej poszlak, które zdaniem ich fanów mogą sugerować, że aktorka i dziennikarz znów są razem. Anna Mucha została poproszona o komentarz w tej sprawie. Ten z pewnością jeszcze mocniej podsyci plotki i spekulacje...

 • Michał Szpak u Kuby Wojewódzkiego: Kinga Rusin jest super

  Szeroka publiczność poznała Michała Szpaka z występów w programie "X Factor", w którym był podopiecznym Kuby Wojewódzkiego. Po latach spotkali się ponownie w programie tego ostatniego.

 • Lis u Wojewódzkiego

  We wtorek, 21 października, u Kuby Wojewódzkiego zobaczymy niezwykły duet. Gośćmi programu będą znany dziennikarz i publicysta Tomasz Lis oraz lider i wokalista discopolowego zespołu Bayer Full - Sławomir Świerzyński.

 • "Kuba Wojewódzki Show": Nieznane oblicze Zenona Martyniuka i Soboty

  Gościem wtorkowego programu Kuby Wojewódzkiego (29 września) byli artyści z dwóch biegunów muzycznych - Zenon Martyniuk oraz Sobota. Ostatecznie jednak dwóch gwiazdorów pokazało, że nie dzieli ich gatunkowa przepaść.

 • Wojewódzki rzuca wyzwanie Niesiołowskiemu

  W radiowej audycji "Książę i żebrak" Kuba Wojewódzki i Mikołaj Lizut postanowili zadrwić sobie z posła Niesiołowskiego. "Rzucamy wyzwanie naprawdę grubemu graczowi" - zaanonsował dowcip Wojewódzki.

 • LPR donosi na Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki może mieć kłopoty z wymiarem sprawiedliwości, bowiem działacz Ligi Polskich Rodzin i były wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski złożył w warszawskiej prokuratorze doniesienie, że prezenter umożliwił gościom swojego programu znieważenie polskiej flagi - pisze serwis MWMedia.

 • Cierpię za miliony!

  ...- Przez wiele lat proponowano mi udział w reklamach. Tym razem stwierdziłem, że jeżeli mam to zrobić, to raz a dobrze i na moich warunkach - mówi Szymon Majewski. Słynny prezenter i autor programu "Szymon Majewski Show" opowiada o głośnej aferze związanej z jego gażą za udział w reklamie, o tym komu i za co przyłożył, z jakiego powodu wylądował u psychologa i czy lubią się z Kubą Wojewódzkim.

 • Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Za nami pokazany w czwartkowy wieczór (29 września) przez TVN roast Michała Szpaka. W założeniu najbardziej "grillowany" miał być długowłosy wokalista, ale biorący udział w programie Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Beata Tadla oraz przedstawiciele Stand-up Polska skupiali się przede wszystkim w wymienianiu złośliwości na swój temat.

 • Festiwal Dobrego Humoru: Wręczono nagrody

  ...program rozrywkowy" wygrała "Teraz wyspa - szopka noworoczna Marcina Wolskiego i Marka Majewskiego" w reżyserii Jerzego Kryszaka (TVP 1). Za "Najzabawniejszy talk show" uznano program "Kuba Wojewódzki(...) w serialu "Rodzina zastępcza" w reżyserii Wojciecha Nowaka (Polsat) i Annę Przybylską za role w serialach "Złotopolscy" (TVP 2) i "Daleko od noszy" (Polsat). ]W kategorii "Najlepszy aktor komediowy...

 • Nagła zmiana przy grobie Kory. Co zamiast karmnika dla wiewiórek?

  ...i dziennikarz Kuba Wojewódzki , wieloletni lider Myslovitz Artur Rojek , piosenkarz Stan Borys i  dyrektor programowy telewizji Polsat Nina Terentiew . Mowy pogrzebowe wygłosili: Wojciech Mann(...), że na grobie wokalistki rodzina planuje zainstalować karmnik dla wiewiórek. Ten pomysł został na razie wstrzymany, a rozpoczęto budowę skrzynki na listy od fanów. "Dziś zainstalowaliśmy ramę, po...

Zdjęcia na temat: kuba wojewódzki rodzina
Dyskusje na temat: kuba wojewódzki rodzina
 • Re: Gwiazdy, które nie popisały się wiedzą

  "W światowym Idolu w jury zasiadał Kuba Wojewódzki, a polską reprezentantką była Alicja Janosz. Wojewódzki, jak to Wojewódzki, nie szczędził w słowach nikomu, np. do faworyta konkursu – Willa Younga(...) samolot, także… – zaczął Kuba, któremu w zdanie wtrąciła się Alicja: – Ja myślę, że moja rodzina nic nie będzie musiała zes trze liwać, bo chyba wcześniej ciebie idole tutaj za s trz elą. Ty teraz