• Informacje na temat:

  kuba wojewódzki w sopocie

Artykuły na temat: kuba wojewódzki w sopocie
 • Wojewódzki o Wiśniewskim

  Kuba Wojewódzki odrzucił zaproszenie do nowego talk-show Michała Wiśniewskiego, który od marca pojawi się w TVN. Były juror "Idola" nie jest fanem grupy Ich Troje, jednak w swe 40. urodziny wybrał się na koncert tej grupy na sopockie molo.

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  ...na grupy. Każdą z nich pod swoje skrzydła weźmie jeden z jurorów. On również wybierze wokalistom repertuar. Według najnowszych, choć niepotwierdzonych jeszcze informacji, w jury show zasiądą: Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil. Trwają poszukiwania pozostałych jurorów. "X-Factor" to program wymyślony przez Simona Cowella - muzycznego biznesmena, jurora i współtwórcę sukcesów "Mam talent!" oraz "Idola...

 • Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie: Sylwia Grzeszczak świętuje 10-lecie

  W piątek 25 maja jubileusz 10-lecia na muzycznej scenie na scenie Opery Leśnej w Sopocie świętować będzie Sylwia Grzeszczak.

 • Mandaryna u Kuby Wojewódzkiego o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim: Sami to rozłożyliśmy

  Wracająca na scenę po kilkuletniej przerwie Marta "Mandaryna" Wiśniewska była gościem Kuby Wojewódzkiego. Popularnego dziennikarza bardziej jednak interesowały sprawy małżeństwa z Michałem Wiśniewskim.

 • Rock odpowiada Wojewódzkiemu

  W ostatnim numerze "Polityki" Kuba Wojewódzki skrytykował odbywający się w pierwszy weekend czerwca Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Z jurorem "X-Factora" polemizuje prowadzący sopocką imprezę Maciej Rock.

 • Rzeszów-Opole-Sopot

  Zespół Pectus powstał wiosną 2005 w Rzeszowie. Grupa tworzy wyłącznie własne kompozycje z gatunku szeroko rozumianego rocka. Grupa jest finalistą 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Debiuty" Opole 2007, zdobywcą Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Carpathia Festival" Rzeszów 2006. Pectus gościł w telewizyjnym programie rozrywkowym "Kuba Wojewódzki Show". W styczniu 2007 roku...

 • "Nic się nie stało": Ostre reakcje gwiazd po emisji kontrowersyjnego dokumentu w TVP

  Nie trzeba było długo czekać na reakcje gwiazd po emisji dokumentu "Nic się nie stało" w TVP. Film zapowiadany był jako wstrząsająca relacja, opowiadająca o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. Swe oświadczenia wystosowali do tej pory Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Radosław Majdan, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk i Blanka Lipińska. To zapewne nie koniec tej afery.

 • "TOPtrendy 2004": Górą Sistars!

  W niedzielę, 27 czerwca, w Sopocie, odbyła się druga część Festiwalu "TOPtrendy", przebiegająca pod hasłem "Trendy". Na scenie Opery Leśnej zaprezentowali się głównie rozpoczynający dopiero kariery wykonawcy. W wyniku głosowania widzów, laureatem została grupa Sistars. Całość poprowadzili Kuba Wojewódzki i Kayah.

 • Natalia Lesz z Wiolą Fiuk!

  Jeden wieczór, jeden program, jedna słynna skórzana kanapa a na niej - finalistka "Tańca z gwiazdami" - Natalia Lesz i laureatka "You Can Dance" - Wiola Fiuk. Kandydatki na gwiazdy przetestuje w swym programie Kuba Wojewódzki.

 • Natalia Lesz z Wiolą Fiuk!

  Jeden wieczór, jeden program, jedna słynna skórzana kanapa a na niej - finalistka "Tańca z gwiazdami" - Natalia Lesz i laureatka "You Can Dance" - Wiola Fiuk. Kandydatki na gwiazdy przetestuje w swym programie Kuba Wojewódzki.

Dyskusje na temat: kuba wojewódzki w sopocie