• Informacje na temat:

  kucharski

Artykuły na temat: kucharski
 • Paltrow napisała książkę kucharską

  ..."Wspólne gotowanie jest niezwykle istotne" - przekonywała aktorka Gwyneth Paltrow podczas promocji swojej książki kucharskiej "My Father's Daughter". Kucharski przewodnik dedykowany jest ojcu gwiazdy, który zmarł w 2002 roku.

 • Weekend, Norbi i pląsający kucharz Piotr Kucharski

  ..."Radek Liszewski porzucił disco-polo i jest w trakcie nagrywania nowej, solowej płyty, na której znajdziemy sporą dawkę popu, rocka, jazzu i muzyki elektronicznej" - taki żart na 1 kwietnia przygotował "Dzień dobry TVN". Więcej humoru zapewnił jednak występ (tradycyjnie z playbacku) Radka z Norbim w piosence "Moje miasto nie zasypia". W roli jednego z pląsających tancerzy wystąpił Piotr Kucharski...

 • Napisała książkę... kucharską

  ...książce kucharskiej Longoria zdradza jej rodzinne sekrety i przepisy kulinarne, a także proponuje własne sposoby na pyszne potrawy. 36-letnia aktorka przyznaje, że bardzo lubi kolekcjonować książki kucharskie. Dodaje też napisanie własnej było ogromnym wyzwaniem. "Jestem urodzoną kucharką, gotowanie jest dla mnie czymś naturalnym. Gotując, kieruję się instynktem. Kiedy chcę dodać soli, dodaję jej...

 • Książka kucharska Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow zasmakowała w byciu dobrą gospodynią domową. Laureatka Oscara, która ograniczyła aktywność zawodową na rzecz rodziny, napisała kolejną książkę kucharską. Przepisy na ulubione dania gwiazdy pojawią się w księgarniach w kwietniu.

 • Rockowa książka kucharska

  Wspominaliśmy już kiedyś o książce "Food That Rocks", zawierającej przepisy kulinarne ulubionych potraw gwiazd rocka. Jej przygotowaniem zajęły się Margie Lapanja oraz Cindy Coverdale, żona Davida Coverdale'a. Na tę pozycję można już składać zamówienia.

 • Lady Gaga wydaje z ojcem książkę kucharską

  Wokalistka przygotowała nowy projekt z jej ojcem Joe Germanotta , który nie jest związany z muzyką. Właśnie przygotowują się do wydania autorskiej książki kucharskiej inspirowanej rodzinnym interesem. Joe wraz z żoną Cynthią , prowadzą włoską restaurację Joanne Trattoria na nowojorskim Upper West Side . Książka będzie nosić nazwę "The Joanne Trattoria Cookbook" , w środku znajdziemy...

 • Amaro pracuje nad nową książką kucharską

  Wojciech Modest Amaro, prowadzący kulinarne show "Hell's Kitchen: Piekielna kuchnia", pracuje nad kolejną książką kucharską. Słynny restaurator ponownie będzie przekonywał czytelników do polskiej kuchni, ale w mniej wyrafinowanej formie. Zaproponuje czytelnikom proste połączenia, które wykonać zdoła każdy miłośnik gotowania.

 • Syn lidera Top One miał poważny wypadek. Gwiazda disco polo apeluje o pomoc

  W wypadku na motorze poważnie ucierpiał syn lidera discopolowej grupy Top One Pawła Kucharskiego. Wokalista w mediach społecznościowych zaapelował do fanów o pomoc.

 • Teka po raz ostatni (nowa płyta "#ProducersDiary")

  Kojarzony do tej pory głównie z rapem producent i kompozytor Tomasz "Teka" Kucharski zapowiada nową płytę "#ProducersDiary". Poniżej możecie zobaczyć teledysk do pierwszego singla "Last Time".

 • Sonia Bohosiewicz wydała książkę! O czym jest "Leniwa żona"?

  Sonia Bohosiewicz postanowiła podzielić się swoimi szybkimi oraz sprawdzonymi przepisami i wydała książkę kucharską. Dlaczego aktorka zdecydowała się ją zatytułować "Leniwa żona"?

Zdjęcia na temat: kucharski
Wideo na temat: kucharski
 • Justyna Żyła o swoich planach po "Tańcu z gwiazdami"

  Justyna Żyła (31 l.) nie wie jeszcze, co będzie robić, po zakończeniu i być może wygranej w "Tańcu z gwiazdami". Nie kryje jednak, że otrzymała propozycję wydania książki kucharskiej.

 • Tłum ochroniarzy na ślubie Lewandowskiego. Wideo!

  Gwiazdor Borussii Dortmund i reprezentacji Polski Robert Lewandowski powiedział sakramentalne "tak". W kościele pod wezwaniem św. Anny w Serocku piłkarz poślubił Annę Stachurską. Wśród gości znalazło się wiele znanych osób, m.in. Cezary Kucharski, Cezary Pazura i Wojciech Szczęsny. (Źródło: TVN24/x-news)

 • Jan Kuroń: Mieliśmy z bratem trochę inny pomysł na siebie

  W dzisiejszych czasach kucharz powinien być człowiekiem renesansu – twierdzi Jan Kuroń. Jego zdaniem dobry szef kuchni powinien mieć wiedzę nie tylko z dziedziny gotowania, lecz także z dietetyki i towaroznawstwa. On sam zdobywał tę wiedzę podczas zagranicznych studiów i pracy w restauracjach w Londynie i Hiszpanii. To właśnie jego wyjazd za granicę oraz odmienne pomysły na siebie były powodem rozejścia się zawodowych dróg braci Kuroniów. Jan i Jakub Kuroniowie, synowie słynnego szefa...

Dyskusje na temat: kucharski
 • Re: Przekonuje, że gotowanie jest sexy!

  śmiechotwórcze ....... Jednak celem tego procederu nie jest nauczanie gotowania ani nasza rozrywka , bo tego to można się nauczyć z dobrych książek kucharski czy z internetu , tylko jako przerywnik

 • Re: Przekonuje, że gotowanie jest sexy!

  nie jest nauczanie gotowania ani nasza rozrywka , bo tego to można się nauczyć z dobrych książek kucharski czy z internetu , tylko jako przerywnik do reklam , które we wszystkich stacjach idą na okrągło