• Informacje na temat:

  kuchenne rewolucje bez rewolucji

Artykuły na temat: kuchenne rewolucje bez rewolucji
 • Policja na planie "Kuchennych rewolucji"

  Podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler w Ostrowie Wielkopolskim musiała interweniować policja. Przed restauracją "Chłop i baba", gdzie odbywała się wtedy kolacja kończąca rewolucję Magdy Gessler, doszło do karczemnej awantury. Kilku mężczyzn, nie zważając na ochronę, próbowało dostać się do wnętrza lokalu.

 • "Kuchenne rewolucje": Będzie 16. sezon show Magdy Gessler

  TVN pokaże 16. sezon „Kuchennych rewolucji”. Kulinarny show Magdy Gessler ma wrócić w jesiennej ramówce stacji - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Magda Gessler zaczyna rewolucje

  ..., w głowie mnóstwo pomysłów, a na dłoni - serce do gotowania. "Kuchenne rewolucje" także w tym sezonie godnie powalczą o miano najlepiej oglądanego programu kulinarnego. Tragedię zamienić w komedię(...) będzie z nią szczery? "Kuchenne rewolucje" w każdy czwartek o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny...

 • Wiosna w TVN bez rewolucji

  Niedzielne wieczory upłyną telewidzom na plotkowaniu z Agnieszką Szulim. Prezenterka w swoim najnowszym programie "Na językach" wraz z zaproszonymi gośćmi bez ogródek będzie ujawniać kulisy show(...) śledzić już od niedzieli 24 lutego. Nie zabraknie też Kuby Wojewódzkiego, Magdy Gessler i jej "Kuchennych rewolucji", Ewy Drzyzgi, która niezmiennie od lat poprowadzi "Rozmowy w Toku" i Oliwiera Janiaka...

 • Magda Gessler robi rewolucję w "Na Wspólnej"

  Ziębowa będzie przerażona! Nie wiedziała, że ich bar został zgłoszony do programu "Kuchenne rewolucje"! W pierwszej chwili nie będzie chciała wpuścić restauratorki do kuchni. Czy zmieni zdanie? Cała(...) zostanie zmuszona do przełknięcia miażdżącej krytyki celebrytki i wzięcia się do roboty. Nie podda się jednak bez walki. Zacznie przekonywać Magdę Gessler, że robi od niej lepsze pierogi. W efekcie obie...

 • Magda Gessler: Bez pieniędzy też się da

  Gospodyni "Kuchennych rewolucji" podaje przepis na założenie własnej restauracji, bez gotówki. Poza tym Magda Gessler zdradza, co najczęściej gubi właścicieli lokali gastronomicznych i dlaczego najgorsi są ludzie spoza branży.

 • Magda Gessler: Z kim spędzi Wielkanoc?

  Tegoroczną Wielkanoc Magda Gessler spędzi w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół w Krakowie. Zamierza przygotować część potraw, m.in. swoją ulubioną białą kiełbasę. Z okazji świąt gwiazda "Kuchennych rewolucji" życzy swoim przyjaciołom i krewnym zdrowia, spokoju i unikania negatywnych emocji, takich jak niepotrzebne rozpamiętywanie przeszłości.

 • Magda Gessler: Czuję się jak na środku oceanu

  Magda Gessler znana jest z tego, że nie przebiera w słowach. W „Kuchennych rewolucjach” ostro przywołuje do porządku właścicieli restauracji, kucharzy i kelnerów. Nie inaczej postąpiła w czwartek wieczorem, kiedy pojawiła się w relacji na żywo na instagramowym koncie Agaty Młynarskiej. Tym razem zrugała jednak Polaków, którzy nie przestrzegają zaleceń dotyczących niewychodzenia z domu bez...

 • Magda Gessler w "Big Brotherze"

  Magda Gessler w czwartek, 26 września, weszła do domu Wielkiego Brata, co było dla mieszkańców niemałym szokiem. Restauratorka znana z show "Kuchenne rewolucje" zawładnęła tamtejszą kuchnią. Do garów zapędziła mężczyzn, którzy wcale nie mieli łatwo. Gessler obrzuciła ich jedzeniem, po kuchni fruwały talerze.

 • Magda Gessler: Przewrót w czyjejś kuchni

  Mistrzyni gotowania, sprawiedliwa jako juror w "MasterChefie" i bezwzględna, gdy trzeba zrobić "Kuchenną rewolucję". Teraz zaprasza na "Kulinarne podróże Magdy Gessler" do Meksyku i opowiada o świątecznym stole.