• Informacje na temat:

  kuchenne rewolucje film

Artykuły na temat: kuchenne rewolucje film
 • Kuchenne rewolucje Jeana Reno

  ...- Dzisiaj niemal każdy kanał telewizyjny ma swoje 'gotowanie na ekranie'. Postanowiłem więc i ja pokrzątać się przy garnkach. Mam nadzieję, że moje menu przypadnie widzom do gustu - mówi Daniel Cohen, reżyser filmu "Faceci od kuchni".

 • Nowy sezon "Kuchennych rewolucji"

  Magdy Gessler nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta mistrzyni kuchennej rewolucji doskonale znana jest z tego, że sama "smakuje" życie, a przy tym uczy innych jak to robić, i jeszcze na tym zarobić(...) konflikt pokoleń może załagodzić tylko Magda Gessler. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Tym razem zanim zacznie być kolorowo, będzie groźnie i... dziko! Bądźcie świadkami tej "Kuchennej rewolucji...

 • Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje": Widz czuje fałsz

  ...rewolucje to jest trochę jak spowiedź, mówi się wszystko. Trzeba powiedzieć o swoich problemach. Jak się nie mówi wszystkiego, to nie jestem w stanie kogoś wyleczyć ani komuś pomóc - tłumaczy Magda Gessler. Magda Gessler jest autorką wielu książek kucharskich i właścicielką kilkunastu restauracji. Jest też jurorką w polskiej edycji programu "Master Chef". "Kuchenne rewolucje" można oglądać...

 • 100 rewolucji Magdy Gessler

  ...rewolucjach" Magda Gessler podsumowuje następująco: "W ciągu tych 4 dni, kiedy realizowane są zmiany, muszę być przede wszystkim rygorystyczna dla siebie, ale i dla ludzi, u których przeprowadzam rewolucje. Mam(...) programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Magda Gessler zaczyna rewolucje

  ...będzie z nią szczery? "Kuchenne rewolucje" w każdy czwartek o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny(...), w głowie mnóstwo pomysłów, a na dłoni - serce do gotowania. "Kuchenne rewolucje" także w tym sezonie godnie powalczą o miano najlepiej oglądanego programu kulinarnego. Tragedię zamienić w komedię...

 • Magda Gessler bohaterką filmu?

  Za swoje zachowanie w "Kuchennych rewolucjach" Magda Gessler często zbiera cięgi. Ale gwiazda nie zraża się krytyką. Chce nawet nakręcić o sobie film!

 • Wiosna w TVN bez rewolucji

  ...z "Co za tydzień". Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Magda Gessler robi rewolucję w "Na Wspólnej"

  Ziębowa będzie przerażona! Nie wiedziała, że ich bar został zgłoszony do programu "Kuchenne rewolucje"! W pierwszej chwili nie będzie chciała wpuścić restauratorki do kuchni. Czy zmieni zdanie? Cała(...) zadebiutowała na planie sitcomu "Niania". Wtedy wystąpiła w epizodzie jako służąca. Tym razem zagra samą siebie! Marzena Juraczko Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz...

 • Gessler: "To śmierdzi trupem"

  Właściciele jednej z restauracji w Lublinie na długo zapamiętają wizytę Magdy Gessler i udział w programie "Kuchenne rewolucje".

 • Dostali karę przez Magdę Gessler

  Do sądu trafił wniesiony przez Państwową Inspekcję Pracy pozew przeciwko właścicielom jednej z lubelskich restauracji, znanej z programu "Kuchenne rewolucje".

Dyskusje na temat: kuchenne rewolucje film