• Informacje na temat:

  kuchenne rewolucje najlepszy odcinek

Artykuły na temat: kuchenne rewolucje najlepszy odcinek
 • Magda Gessler upadła pod knajpą! Ludzie zamarli!

  Program restauratorki, w którym ratuje upadające lokale gastronomiczne, od lat cieszy się ogromną popularnością, czego najlepszym dowodem są bardzo wysokie słupki oglądalności.  Nic więc dziwnego, że TVN nie rezygnuje z tej kury znoszącej złote jajka, dając swym widzom kolejne sezony "Kuchennych...". Niestety, praca na planie do łatwych nie należy. Choć Gessler chroni restauracje od upadku...

 • Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Choć Magda Gessler dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!

 • ​"Duch w dom": Mija 10 lat od premiery serialu komediowego o... duchach

  ..."Zabawny, ciekawy, lekki, świetnie zagrany" - tak internauci ocenili zwiastun serialu "Duch w dom", który na antenie Programu 1 Telewizji Polskiej pojawił się dokładnie 10 lat temu - w poniedziałek wielkanocny 5 kwietnia 2010 roku. Niestety, na kolejny odcinek opowieści o rodzinie mieszkającej w nawiedzonym domu telewidzowie musieli czekać ponad 3 tygodnie.

 • Kogo poskromiła Magda Gessler?

  Dlaczego Gordon Ramsay nie zamknąłby się z nią w jednym pokoju oraz co ją łączyło z dziennikarzem Ryszardem Kapuścińskim?

 • Gessler woli nie jeść w hotelach

  ...i zmienić to, co było złe. Oczywiście nie zawsze się udaje, bo nawet najlepszy lekarz nie wskrzesi umarłego. Trzeba przyznać, że Kuchenne Rewolucje służą Pani linii... M.G.: - Rzeczywiście...

 • Ile osób ogląda "Kuchenne rewolucje"?

  Pierwszy odcinek piątego sezonu "Kuchennych rewolucji" przyciągnął przed telewizory 2,6 mln osób. Program prowadzi znana restauratorka Magda Gessler.

 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  ...produkcji. Zobaczcie sami! Produkcje nieserialowe "Kuchenne rewolucje" po raz 250! Magda Gessler od kilkunastu sezonów udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań. Tej wiosny restauratorka(...) do zawodu. Nie będzie to jednak łatwe. "Chyłka - Zaginięcie" - premiera w sobotę, 23 lutego o 20:00 Joanna Chyłka należy do czołówki najlepszych karnistów w Polsce. Na sali sądowej nie...

 • Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje"

  Bezkompromisowo odmienia kulinarny obraz kraju. Walczy o powrót do tradycyjnej polskiej kuchni. - Dużo udało się zrobić, ale przede mną jeszcze mnóstwo pracy - ocenia Magda Gessler.

 • 2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • Nowy sezon "Kuchennych rewolucji"

  Już od czwartku, 28 lutego, nowy sezon "Kuchennych rewolucji", w którym Magda Gessler będzie miała pełne ręce roboty! Nowe restauracje, nowi właściciele i nowe wyzwania.