• Informacje na temat:

  kuchenne rewolucje program

Artykuły na temat: kuchenne rewolucje program
 • "Kuchenne rewolucje": Szokująca prawda wyszła na jaw? Widzowie byli okłamywani?

  Czy niewygodna prawda na temat programu Magdy Gessler (65 l.) właśnie wyszła na jaw? "Kuchennym rewolucjom" zarzucono zatrudnianie statystów. Dziennikarz jednego z tabloidów zauważył, że w ostatnim odcinku w roli kelnera występował mężczyzna, który wcześniej w tym samym programie pojawił się na ekranie w nieco innych okolicznościach...

 • "Kuchenne rewolucje" powrócą?

  To program o tym, że nawet najgorsze sytuacje można zmienić w dobre, jeśli się tylko chce - mówi Magda Gessler. Potwierdza to historia, którą zobaczymy w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji".

 • Ciąg dalszy afery z Magdą Gessler (63 l.) w roli głównej. Właścicielka restauracji w Wałbrzychu, w której przeprowadzono "Kuchenne rewolucje", ujawnia kontrowersyjne kulisy show.

 • "Kuchenne rewolucje"... od kuchni

  Co sprawia, że nie tylko rewolucja się udała, ale atmosfera w odmienionej restauracji jest wyjątkowa? - Kluczem są ludzie, naturalność i przyjemność ich poznawania - mówi Magda Gessler. Sprawdziliśmy, jak powstaje finałowa kolacja!

 • Nie żyje uczestniczka programu "Kuchenne rewolucje"!

  Nie żyje właścicielka jednej z restauracji, którą Magda Gessler (63 l.) zmieniała w programie "Kuchenne rewolucje". Na razie nie znane są przyczyny śmierci 25-letniej Agaty.

 • Lekka i skoczna Magda Gessler

  Ma wielbicieli, ale też i krytyków. Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" nie przebiera w słowach. Bywa, że rzuci nie tylko garnkiem, ale i... "mięsem". Dzięki temu jednak pomogła wielu restauratorom wyjść z kryzysu.

 • Wizyta gwiazdy w krakowskiej restauracji "Cudawianki" była szeroko komentowana zarówno na fanpage'u programu, jak i samej restauracji. "Kreatorka smaków" wparowała do lokalu i zmieniła nazwę na(...), ale i w ogóle prowadzeniu przez matkę knajpy z jedzeniem. Podczas nagrywania programu nie szczędziła uszczypliwości rodzicielce oraz gwieździe, świetnie się przy tym bawiąc. Gessler dostało się m.in...

 • Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Choć Magda Gessler dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!

 • ...1 marca stacja TVN wyemitowała "Kuchenne rewolucje" z Krakowa. Odcinek wzbudził ogromne emocje. Internauci już w trakcie trwania programu zaczęli komentować postawę Danusi (21 l.), córki właścicielki restauracji i studentki medycyny.

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

Wideo na temat: kuchenne rewolucje program
 • Lara Gessler: Moja mama jest drugą Ewą Drzyzgą!

  drugą Ewą Drzyzgą TVN-u. Jest dobrym psychologiem, a moim zdaniem 'Kuchenne rewolucje' są przede wszystkim programem psychologicznym. Dlatego też tak nas fascynuje, bo to, co ona mówi, możemy odnieść do(...) zwykły program o gotowaniu i zmianach aranżacji w restauracjach. By zrozumieć bowiem mechanizm działania tych lokali i tok myślenia uczestników, trzeba być doskonałym psychologiem. W konsekwencji program

 • Magda Gessler o ślubie córki!

  kontrowersji związanych z programem "Kuchenne rewolucje". Powiedziała, że ludziom, którym zmienia restauracje, przynosi dużo dobra i vice versa.

 • Filip Chajzer: Do końca życia tematów mi nie zabraknie

  Warszawa. W czwartek (12.02) stacja TVN przedstawiła wiosenną ramówkę na 2015 rok. Na konferencji, poprowadzonej przez Marcina Prokopa i Szymona Hołownię, zaprezentowała się plejada gwiazd stacji. Na ekranach telewizorów wiosną nie zabraknie znanych i lubianych programów i seriali, m.in. "Project runway", "Kuchenne rewolucje", "Kuba Wojewódzki", "Rozmowy w toku" czy "Na językach". Pojawią się

Dyskusje na temat: kuchenne rewolucje program
 • Re: "Nie rób scen" / "Mąż czy nie mąż": Dwa seriale i dwie spektakularne porażki. Zawiniły aktorki?

  Kuchenne rewolucje to program niezmiennie trafiający w gusta telewidzów TVN.

 • Re: Magda Gessler: Feta w TVN? Nie wierzę!

  Lubię ten program , ale moim zdaniem Kuchenne rewolucje powinna prowadzić jakaś młoda fajna , szczupła dziewczyna z ładnym biuścikiem .

 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  program tvn: ukryta prawda, szkoła, 19+, ukryta prawda, doradca smaku, na wspólnej - 1000 odcinków, kuchenne rewolucje,.... żenada

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  W mojej mieścinie, kuchenne rewolucje polegały na tym, że teraz w knajpie, gdzie kręciła program, porcje są o połowę mniejsze, za to dwukrotnie droższe, a przed lokalem stoi duży baner "Restauracja, po kuchennych rewolucjach Magdy Gessler".

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  Jedyny dobry program to "Mam talent". Reszty nie oglądam. No może czasami "Milionerów. Te Kuchenne Rewolucje sa mega nudne.

 • Re: "Demakijaż": Dominika Gwit

  Czym zajmuje się ta pani? Czasem ją widuję na ekranie komputera, ale co robi w "międzczasie" ? Musi sę czymś zajmować. Mnie nic nie przychodzi do głowy. No, może kuchenne rewolucje, albo prowadzi program typu " perfekcyjna pani". Stewardesa ?

 • Re: Kulinarna wojna! Kto na prowadzeniu?

  Ja myślałam, że te "Kuchenne Rewolucje" to autorski program Gesslerki i jej pomysł a tu wczoraj patrzę i widzę niemal identyczny program, tyle, że amerykański z Gordonem Ramzeyem! Ech, czy Polacy nic samemu nie potrafią wymyślić tylko ze wszystkiego muszą zrzynać?

 • Re: Magda Gessler: Feta w TVN? Nie wierzę!

  Lubię oglądać Kuchenne Rewolucje. Korzystam z porad propagowanych w tym programie. jednocześnie dopiero po oglądaniu Kuchennych Rewolucji zdałam sobie sprawę, że w większości restauracji czy tym podobnych często jedzenie jest ze starych produktów a podawane jedzenie jest nie pierwszej świeżości. Myślę, że ten program mobilizuje właścicieli restauracji i jadłodajni do uczciwości wobec swoich gości

 • Re: Kulinarna wojna! Kto na prowadzeniu?

  A ja bym chciała, żeby telewizja zrobiła program - ustawkę Kuchenne rewolucje, w jakiejś warszawskiej lub np. krakowskiej restauracji należącej do p. Gessler bez Jej wiedzy. Chciałbym zobaczyć czy w swoich restauracjach ma tak czysto w kuchni i taki reżim, że ma świeże produkty i wszystko jest takie pyszne i wyjątkowe. Mam bowiem duże wątpliwości.

 • Re: "W-11 Wydział Śledczy" po 10 latach znika z anteny!

  Wolałbym, by program nauczyciele zastapil tego debila Kube Wojeódzkiego i niech W11 pozostanie nadal przeciez Wojewodzki jest beznadziejny no i Kuchenne rewolucje to bezsensowne programy sa wole jedynie ogladac w11 i Detektywi Usuncie prosze wojeódzkiego i kuchenne rewolucje!!!